Destiny 2 Porzuceni – Legendarna kolekcja będzie dostępna już od 4 września

Bungie, High Moon Studios oraz Activision, spółka zależna Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), ogłosili wspólnie, że Destiny 2: Porzuceni – Legendarna kolekcja ukaże się 4 września, a kolekcję można nabyć już teraz za pośrednictwem zamówień przedpremierowych. Destiny 2: Porzuceni – Legendarna kolekcja to pakiet, który zaoferuje graczom dostęp do wszystkich treści premium i aktualizacji. Wszystko w jednym miejscu na PlayStation 4, sprzęty z rodziny Xbox One X oraz PC. Wersja na PC będzie dostępna wyłącznie na Battle.net, uznaną przez graczy, gamingowa usługę od Blizzard Entertainment.

Destiny 2: Porzuceni – Legendarna kolekcja zawiera Destiny 2, Destiny 2: Dodatek I: Klątwa Ozyrysa, Destiny 2: Dodatek II: StrategOS oraz Destiny 2: Porzuceni, największe i najbardziej rozbudowane rozszerzenie do Destiny 2. Legendarna kolekcja zagwarantuje dodatkowo doładowanie postaci do wymaganego poziomu mocy, aby móc od razu wskoczyć do akcji w Porzuconych. Składając zamówienie na Legendarną kolekcję w wersji cyfrowej, można od razu grać w całą, wydaną do tej pory zawartość.

W dodatku Porzuceni gracze biorą sprawiedliwość w swoje ręce, próbując pomścić swojego mentora, Łowcy Straży Przedniej o kryptonimie Cayde-6. W trakcie przygody gracze odwiedzą nowe regiony, odblokują nowe zdolności, pochwycą nowy arsenał i odkryją sekrety Przebudzonych. Każdy, kto złoży zamówienie przedpremierowe na Destiny 2: Porzuceni – Legendarna kolekcja, otrzyma pakiet specjalnych nagród dla uczczenia pamięci najbardziej charakterystycznej postaci z gry. Egzotyczna skrytka Cayde’a gwarantuje: ozdobę dla ikonicznej broni As Pik, statek Cayde’a, egzotyczną emotkę “W samo południe” oraz barwy pancerza.

Oprócz tego w ofercie znajdzie się Destiny 2: Porzuceni – Kompletna kolekcja, oferująca najbardziej obszerne doświadczenie dla nowych, powracających graczy i weteranów, zawierające Przepustkę Roczną. Wspomniana przepustka to regularny strumień popremierowej zawartości, dający dostęp do trzech unikalnych pakietów – Czarna Zbrojownia (zima 2018), Dżoker (wiosna 2019) oraz Penumbra (lato 2019).

Student dziennikarstwa, także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem iOS. Założyciel serwisu HCGAMES.pl/