DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

E-sport

Drużyna London Spitfire wygrała pierwsze w historii finały etapu OWL!

Pierwszy etap inauguracyjnego sezonu Overwatch League już za nami. London Spitfire pokonali drużynę New York Excelsior w emocjonującym meczu na pięciu mapach i w wypełnionej po brzegi hali Blizzard Arena Los Angeles. London Spitfire wygrali mecz stosunkiem 3:2 – gdy po dwóch pierwszych przegranych mapach zdołali odwrócić kartę, nie dając szans przeciwnikowi w trzech kolejnych – i zgarnęli 100 000 USD premii. New York Excelsior zdobyli 25 000 USD premii za zajęcie drugiego miejsca.

London Spitfire

W ostatnią sobotę fani obejrzeli w sobotę pięć meczów – ostatnie trzy spotkania sezonu zasadniczego oraz półfinałowe i finałowe starcia z udziałem trzech najlepszych drużyn pierwszego etapu. W meczu półfinałowym pomiędzy rozstawionymi na trzecim miejscu Houston Outlaws i London Spitfire (rozstawionymi z drugiego miejsca), to zawodnicy London Spitfire dzięki wygranej 3:1 wywalczyli miejsce w meczu finałowym z najwyżej notowanymi New York Excelsior.

Wszystkie zespoły mają teraz krótką przerwę przed etapem drugim, który rozpocznie się w środę, 21. lutego. Drużyny rozpoczną kolejny etap rozgrywek z czystym kontem i będą miały następną szansę na wywalczenie prawa do walki w finałach dalszych etapów. Tabela podsumowująca cały sezon posłuży do rozstawienia w play-offach.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama