DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Intel Extreme Masters powraca na Spodek
Intel Extreme Masters powraca na Spodek
Intel Extreme Masters powraca do Spodeka

E-sport

Gdzie kupić bilet na IEM Katowice 2022? Znamy dokładną cenę biletów

Gdzie kupić bilet na IEM Katowice 2022? Bilety na Intel Extreme Masters Katowice 2022 można zakupić w cenach od 115 – 850 złotych.

Gdzie kupić bilet na IEM Katowice 2022? 16 listopada 2021 roku o godzinie 14:00 rusza sprzedaż drugiej puli biletów na wydarzenie Intel Extreme Masters Katowice 2022, które odbędzie w dniach 25-27 lutego 2022. Święto esportu już za 3 miesiące powraca do Spodka. Bilety można zakupić w serwisie e-bilet.pl – warto się spieszyć, ponieważ pierwsza pula biletów rozeszła się w zaledwie kilkanaście minut od chwili uruchomienia sprzedaży. 
IEM Katowice 2022

Gdzie kupić bilet na IEM Katowice 2022?

Intel Extreme Masters Katowice 2022 to przede wszystkim turniej Counter-Strike: Global Offensive, w którym łączna pula nagród to ponad milion dolarów. Oprócz tego nie zabraknie też rywalizacji w StarCraft II i innych atrakcji znanych z poprzednich edycji IEM Katowice, jak strefy IEM Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. 

Ceny biletów

Sprzedaż drugiej puli biletów na IEM Katowice 2022 startuje już dzisiaj o godzinie 14:00.  Ze względów bezpieczeństwa wszystkie bilety na wydarzenie są imienne. Nadchodząca edycja zostanie podzielona na kilka stref. Bilety można zakupić w cenach od 115 – 850 złotych, a dla prawdziwych fanów czeka też specjalny bilet Godmode. Pełna oferta biletowa dostępna jest w serwisie e-bilet.pl pod adresem:https://www.ebilet.pl/sport/e-sport-i-youtuberzy/intel-extreme-masters/ 

Sprawdź również: [GALERIA] ESL One Katowice 2019

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama