DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Gra Paczka
Gra Paczka

E-sport

Gra Paczka – zebrano ponad 330 tys. złotych dla dzieci wykluczonych cyfrowo. A pomoc gra dalej!

Dokładnie 330 318 zł – tyle udało się zebrać na rzecz dzieci wykluczonych cyfrowo podczas trwającego 76 godzin streamu. Dzięki zaangażowaniu graczy, środowisk gamingowych i partnerów, wśród których znalazła się również firma Cooler Master, już w Dzień Dziecka pomoc trafi do najbardziej potrzebujących dzieci.


Gra Paczka


Gra Paczka to kolejny przykład na to, że na szlachetne inicjatywy zawsze jest miejsce. Tak było i tym razem, gdzie na każdym etapie widoczne było ogromne zaangażowanie graczy, streamerów i youtuberów. Swoją cegiełkę dołożyli także producenci z branży technologicznej, jak np. firma Cooler Master, którzy wspierali akcję m.in. poprzez przekazanie nagród rzeczowych.

Dzięki temu już w najbliższy poniedziałek, w Dzień Dziecka, 50 najbardziej potrzebujących podopiecznych Akademii Przyszłości otrzyma niezbędny do nauki i utrzymywania relacji z rówieśnikami sprzęt. Docelowo Szlachetna Paczka, stojąca za tytułową inicjatywą, chce wesprzeć co najmniej dwa tysiące dzieci, które borykają się z barierami.


Gra Paczka


Celem projektu jest wyrównanie szans, zaoferowanie wykluczonym cyfrowo możliwości nauki, dostępu do kultury i udziału w życiu towarzyskim. Teraz, z racji powszechnych ograniczeń związanych z pandemią, komputer z dostępem do Internetu to dla dzieci jedyna możliwość kontynuacji nauki i podtrzymywania więzi z rówieśnikami, tak istotnych dla kształtujących się osobowości.

Reklama

Problem wykluczenia cyfrowego nie zniknie wraz z otwarciem szkół i końcem pandemii. Co więcej, zmiany, które już się dokonały, w znacznej części pozostaną z nami na stałe. Dlatego Szlachetna Paczka zachęca do dalszego wspierania najmłodszych nie tylko podczas głośnych medialnie akcji. Zainteresowani znajdą szczegóły na stronach Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama