DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Gra Paczka
Gra Paczka

E-sport

Gra Paczka – zebrano ponad 330 tys. złotych dla dzieci wykluczonych cyfrowo. A pomoc gra dalej!

Dokładnie 330 318 zł – tyle udało się zebrać na rzecz dzieci wykluczonych cyfrowo podczas trwającego 76 godzin streamu. Dzięki zaangażowaniu graczy, środowisk gamingowych i partnerów, wśród których znalazła się również firma Cooler Master, już w Dzień Dziecka pomoc trafi do najbardziej potrzebujących dzieci.


Gra Paczka


Gra Paczka to kolejny przykład na to, że na szlachetne inicjatywy zawsze jest miejsce. Tak było i tym razem, gdzie na każdym etapie widoczne było ogromne zaangażowanie graczy, streamerów i youtuberów. Swoją cegiełkę dołożyli także producenci z branży technologicznej, jak np. firma Cooler Master, którzy wspierali akcję m.in. poprzez przekazanie nagród rzeczowych.

Dzięki temu już w najbliższy poniedziałek, w Dzień Dziecka, 50 najbardziej potrzebujących podopiecznych Akademii Przyszłości otrzyma niezbędny do nauki i utrzymywania relacji z rówieśnikami sprzęt. Docelowo Szlachetna Paczka, stojąca za tytułową inicjatywą, chce wesprzeć co najmniej dwa tysiące dzieci, które borykają się z barierami.


Gra Paczka


Celem projektu jest wyrównanie szans, zaoferowanie wykluczonym cyfrowo możliwości nauki, dostępu do kultury i udziału w życiu towarzyskim. Teraz, z racji powszechnych ograniczeń związanych z pandemią, komputer z dostępem do Internetu to dla dzieci jedyna możliwość kontynuacji nauki i podtrzymywania więzi z rówieśnikami, tak istotnych dla kształtujących się osobowości.

Problem wykluczenia cyfrowego nie zniknie wraz z otwarciem szkół i końcem pandemii. Co więcej, zmiany, które już się dokonały, w znacznej części pozostaną z nami na stałe. Dlatego Szlachetna Paczka zachęca do dalszego wspierania najmłodszych nie tylko podczas głośnych medialnie akcji. Zainteresowani znajdą szczegóły na stronach Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...