DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

VALORANT Champions Tour
VALORANT Champions Tour

E-sport

HYPERX PARTNEREM VALORANT CHAMPIONS TOUR

HyperX poinformował, że zostanie oficjalnym sponsorem VALORANT Champions Tour turniejowych klawiatur, myszy i podkładek pod mysz.

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o nawiązaniu współpracy z Riot Games i partnerowaniu Valorant Champions Tour. W ramach współpracy HyperX zostanie oficjalnym sponsorem turniejowych klawiatur, myszy i podkładek pod mysz.

HyperX VALORANT Champions Tour

„Cieszymy się, że możemy powitać naszego najnowszego partnera w VCT. HyperX dołącza do nas jako oficjalny partner klawiatur, myszy i podkładek w VALORANT Champions Tour ”- powiedział Naz Aletaha, Head of Global Esports Partnerships and Business Development w Riot Games. „Jesteśmy wyjątkowo podekscytowani, że nadchodzące wydarzenia będą wspierane przez niesamowite produkty”.

VALORANT szybko stał się najszybciej rozwijającą się dziedziną esportową 2020 roku. Aby wesprzeć scenę rywalizacji, Riot Games ogłosiło VALORANT Champions Tour, całoroczny, globalny turniej obejmujący trzy poziomy rywalizacji: Challengers, Masters i Champions.

HyperX nawiązuje współpracę z Red Bull Racing Esports

Sage Karam dołącza do grona ambasadorów marki HyperX

Zespoły rywalizują w regionalnych turniejach Challengers, a następnie kwalifikują się do międzynarodowych turniejów Masters, których celem jest zdobycie miejsca na Mistrzostwach. W trakcie dwutygodniowego turnieju jedna drużyna zostanie mistrzem świata VALORANT. Sezonowa trasa obejmie zawody w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Azji i Australii.

„Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy współpracować z Valorant Champions Tour Riot Games” – powiedziała Jessany Van’t Hoff, Head of Global Gaming Partnerships w HyperX. „W ciągu prawie dwóch lat VALORANT zgromadził ogromną społeczność i teraz przekształcił się w globalny turniej esportowy. Od ponad dekady HyperX sponsoruje profesjonalne drużyny i podobne turnieje. Nasze doświadczenie i wiedza stały się ważnym elementem w rozwoju naszej wielokrotnie nagradzanej linii urządzeń peryferyjnych do gier, w tym klawiatur do gier Alloy i myszy Pulsefire. Cieszymy się, że możemy kontynuować tę tradycję i zapewnić wszystkim graczom lepszą grę z HyperX ”.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Już od dziś gracze mogą cieszyć się wyjątkowym pudełkowym wydaniem kultowej gry Crysis Remastered w wersji na konsolę Nintendo Switch! Prosta misja ratunkowa stała...