DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

ESL Challenger League
ESL Challenger League

E-sport

Nowa dywizja ESL Challenger League w regionie Azji i Pacyfiku

ESL Gaming wprowadziła ulepszoną strukturę ESL Challenger w ramach ekosystemu esportowego ESL Pro Tour dla Counter-Strike: Global Offensive. W nadchodzącym 40 sezonie na ESEA, ESL dodaje nową dywizję ligową dla Azji i Pacyfiku, zapewniając prostą drogę dla azjatyckich drużyn, aby wejść na poziom Masters w ESL Pro Tour.
ESL Challenger League

ESL League

Nowa dywizja ESL Challenger League dla regionu Azji i Pacyfiku (wcześniej nazwana ESEA Premier) z pulą nagród wynoszącą 20 000 dolarów na sezon stanowi furtkę dla aspirujących lokalnych drużyn do rywalizacji w regionie. 

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Podczas gdy przed utworzeniem dywizji ESL Challenger League dla regionu Azji i Pacyfiku, drużyny miały ograniczone możliwości dostania się do ESL Pro League, np. poprzez światowy ranking ESL. Nowa dywizja zapewnia bezpośrednią drogę do Konferencji ESL Pro League. Konferencja EPL jest pierwszym etapem ESL Pro League, w którym 16 drużyn ze wszystkich turniejów EPT Challenger będzie walczyć o awans do prestiżowej fazy grupowej ESL Pro League. 

Do Sezonu 40 drużyny mogą zakwalifikować się na jeden z trzech sposobów:
  • Dwie drużyny zostaną zaproszone poprzez światowy ranking ESL
  • Osiem najlepszych drużyn z otwartej dywizji sezonu 39 zakwalifikuje się do ESL Challenger League na podstawie wyników playoffów
  • Kolejne sześć drużyn zakwalifikuje się poprzez poniższy zestaw kwalifikacji

Każdy turniej kwalifikacyjny will be a best of one single elimination bracket. Mecze kwalifikacyjne będą rozgrywane w systemie najlepszy z trzech. Dwie najlepsze drużyny z każdych kwalifikacji awansują do ESL Challenger League na sezon 40 w regionie Azji i Pacyfiku. Gracze będą potrzebowali członkostwa ESEA Premium, aby wziąć udział w rozgrywkach, tak samo jak w nadchodzącym Sezonie 40.

Może cię zainteresować: Gdzie kupić bilet na IEM Katowice 2022? Znamy dokładną cenę biletów

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama