DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Razer COVID-19
Razer COVID-19

E-sport

Razer ogłasza kolejną lokalizację Razer Invitational

Razer ogłosił dziś kolejną lokalizację swojej globalnej serii turniejów esportowych: Razer Invitational – Europe (RI-Europe), największego tego typu otwartego wydarzenia w Unii Europejskiej.


Razer Invitational


Po ogromnym sukcesie Razer Invitational – SEA, z początku tego roku, i trwającym właśnie Razer Invitational – LATAM, seria turniejów Razer Invitational kontynuuje swoją trasę po całym świecie. Najnowsze wydarzenie odbędzie się w Europie. Podczas rywalizacji w serii turniejów Fortnite, gracze na każdym poziomie umiejętności, niezależnie od tego, czy są amatorami, doświadczonymi graczami, czy profesjonalnymi esportowcami, będą mogli połączyć siły z niektórymi z najbardziej popularnych streamerów z regionu i walczyć o nagrody pieniężne i sprzętowe .

„Na Razer Invitational w Azji Południowo-Wschodniej oraz Ameryce Łacińskiej zgromadziliśmy tysiące graczy z 16 krajów, rywalizujących w otwartych turniejach, które zebrały niezwykle entuzjastyczne opinie społeczności” – powiedział Zuber Mohammed, Chief Marketing Officer w Razerze. „Przeniesienie tej inicjatywy do innych regionów jest dla nas kolejnym, naturalnym krokiem i nie możemy się już doczekać, aż europejscy gracze będą mogli zarejestrować się do swojego turnieju Razer Invitational. Wiemy, że pokochają rywalizację i szansę na doskonalenie swoich umiejętności podczas dużej imprezy. Kto wie, może odkryjemy nowego Bugha lub Zayta!”


Wielki europejski turniej esportowy dla każdego gracza i każdego fana


W ostatnich latach w Europie nastąpił gwałtowny wzrost popularności esportu. Obecnie w tym regionie żyją jedni z najlepszych esportowców na świecie. Dzięki rozpoznawalnym powszechnie zespołom, które zdobywają nieustannie lokalnych fanów i nowym drużynom, osiągającym niezwykłe sukcesy na arenie globalnej, fani esportu byli świadkami zapadających w pamięć zaciętych zawodów. Dzisiaj Razer przenosi esport na wyższy poziom dzięki RI-Europe, który oferuje graczom i społeczności nowe zawody, jeszcze lepsze od standardowych turniejów esportowych. Gracze z całej Europy mogą zarejestrować się i rywalizować, aby dumnie reprezentować swoją  drużynę i naród podczas całkowicie online’owego wydarzenia.

Przy maksymalnie otwartym dla wszystkich dostępie, turnieje RI-Europe zostaną rozgrane w jednej z najpopularniejszych gier battle royale wszechczasów – Fortnite. Razer zdecydował się wesprzeć rozwijającą się europejską społeczność Fortnite organizując sześciotygodniową intensywną rywalizację, w której, w każdym tygodniu, do 5000 uczestników zmierzy ze sobą w walce o nagrody pieniężne i sprzętowe od Razera i sponsorów, takich ja, Intel, Seagate i Pringles.

Reklama

RI-Europe rozpocznie się 5 grudnia wraz z bezwzględnie zabawnym meczem pokazowym rozegranym między gwiazdami europejskiego streamingu takimi jak Krench Royale, Rogalik, Rafa i wieloma innymi. Aby „otwartość na wszystkich” podczas RI-Europe była jeszcze większa, zespół każdego streamera będzie składał się z członków jego społeczności, co da fanom szansę na osiągnięcie chwały u boku swoich bohaterów.


Wygrywaj, oglądając


Razer Invitational – Europe to szansa dla każdego gracza, niezależnie od jego doświadczenia, na wzięcie udziału w wielkim wydarzeniu i walkę o zwycięstwo. Ale ta inkluzywność RI-Europe nie kończy się wyłącznie na zawodnikach – mnóstwo zabawy czeka też na fanów i widzów.

Po włączeniu kanałów Razera na YouTube, Facebooku i Twitchu, w celu oglądania meczów na żywo, widzowie będą mogli wygrywać nagrody, głosując na MVP (najbardziej wartościowego zawodnika), a także wziąć udział w losowaniu upominków, a nawet oddawać pobocznej rywalizacji z innymi widzami i graczami w formie speedrunów na niestandardowej mapie. Transmisje na żywo będą dostępne w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim i polskim.

Obserwatorzy turnieju na kanałach w mediach społecznościowych Razera również będą mieli wiele szans na wygraną, a to dzięki licznym konkursom z nagrodami od firm Razer, Intel, Seagate i Pringles.

Reklama

Użytkownicy Twittera i Instagrama powinni śledzić hashtag #ThisIsEsports, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje.


Zarejestruj się teraz


Rejestracja na RI-Europe rozpocznie się 26 listopada. Sześć turniejów zostanie zorganizowanych między 10 grudnia 2020 r. a 30 stycznia 2021 r. W każdym turnieju będzie mogło wziąć udział do 5000 graczy. W każdym tygodniu odbędą się trzy dni rozgrywek turniejowych, z fazami kwalifikacji i playoffów podczas dwóch pierwszych dni, które zakończą się finałami w każdą sobotę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Razer Invitational – Europe, w tym o rejestracji i harmonogramie kwalifikacji, kanałach do obserwowania i gdzie oglądać turnieje, odwiedź oficjalną witrynę RI-Europe lub stronę Team Razer na Facebooku.


Sprawdź również!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama