DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

E-sport

Rusza turniej Philips OneBlade w League of Legends!

Rusza turniej Philips OneBlade w League of Legends! Jest o co powalczyć, bo pula nagród od Philips OneBlade to 4400 złotych.

Jest o co powalczyć, bo pula nagród od Philips OneBlade to 4400 złotych. Eliminacje do turnieju ruszają już 19 listopada. Turniej poprowadzą Overpow oraz Karolek. Znany z gry CS:GO streamer zaczął przygodę z League of Legends i podejmie się wyzwania by pokonać Overpowa przy mocnym wsparciu swojej społeczności.Zapisy: https://www.onebladeonewinner.pl


Aby wziąć udział w turnieju należy zapisać się do jednej z 4 tur eliminacyjnych, które odbędą się w dniach 19 – 22 listopada. Mecze eliminacyjne odbędą się w trybie 1vs1. Wyłoniona podczas nich najlepsza szesnastka zagra mecze BO3 w ramach kolejnego etapu turnieju, a rozgrywki live na swoim kanale Twitch skomentuje Overpow.


Dwóch najlepszych graczy 27 listopada zagra w wielkim finale w trybie 2vs2 na żywo na streamie w drużynie z jednym z influencerów.


Akcji towarzyszyć będzie konkurs – gracze zarejestrowani na stronie głosować będą na stylizacje zarostu inspirowane postaciami z gry LoL. Wariant zarostu, który zdobędzie najwięcej głosów społeczności będzie musiał odwzorować u siebie przegrany turnieju Philips OneBlade OneWinner podczas streamu finału turnieju 27 listopada.


Za realizację turnieju i kampanii odpowiedzialna jest agencja Gameset (grupa LTTM).

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama