Turniej FIFA 20 Stay and Play Cup zapowiedziany!

Electronic Arts i FIFA ogłaszają zorganizowanie turnieju FIFA 20 Stay and Play Cup w ramach inicjatywy „Zostań w domu. Grajmy razem”, która łączy i zachęca do dzielenia się kreatywnymi treściami, streamingami na żywo i innymi sposobami zbliżenia społeczności graczy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo pozostawania w domu.

FIFA 20 Stay and Play Cup

EA SPORTS FIFA 20 Stay and Play Cup, rozegrany w systemie pucharowym, zgromadzi 20 spośród najbardziej znanych i historycznych klubów w Europie, które zmierzą się w FIFA 20 od 15 do 19 kwietnia. W turnieju wezmą udział profesjonalni piłkarze nominowani przez każdy klub, wśród których są m.in. Ajax, AS Roma, Chelsea, FC Kopenhaga, Liverpool, Porto, Real Madryt.

„Chcemy zbliżyć globalną futbolową społeczność podczas EA SPORTS FIFA 20 Stay and Play Cup, aby miliony fanów mogły poczuć dreszczyk emocji oglądania swoich ulubionych klubów i profesjonalnych piłkarzy – nawet gdy musimy być osobno” – powiedział Andrew Wilson, CEO Electronic Arts. „W ramach inicjatywy „Zostań w domu. Grajmy razem.” pracujemy nad tym, aby pomóc ludziom na całym świecie znaleźć więcej sposobów na nawiązanie kontaktu poprzez rozrywkę. W połączeniu z wpłatami pomocowymi, które przekazujemy, mamy nadzieję wywrzeć pozytywny wpływ na życie ludzi w tym trudnym czasie ”

EA przekaże 1 mln USD na fundusz pomocy Global Giving Coronavirus Relief Fund, aby wesprzeć bieżące działania pomocowe w ramach turnieju oraz akcji „Zostań w domu. Grajmy razem”. Podczas turnieju pojawią się również dodatkowe możliwości dla fanów i widzów, aby  przekazać darowiznę i wesprzeć globalne wysiłki na rzecz pomocy w walce z rozprzestrzenianiem się COVID-19. FIFA 20 Stay and Play Cup to kolejna inicjatywa EA, po tym jak firma przekazała wielu organizacjom charytatywnym środki pomocowe na przeciwdziałanie  COVID-19.

“W tym bardzo trudnym dla nas wszystkich czasie, bardziej niż kiedykolwiek dostrzegamy jak ludzie jednoczą się, szukając nowych sposobów zaangażowania się w futbol. To niezwykle budujące, że razem z naszymi partnerami w EA możemy wykorzystać nasze bogate doświadczenie” – powiedział Simon Thomas, dyrektor handlowy FIFA. “Jesteśmy nie tylko zaangażowani we wspieranie działań na rzecz walki z koronawirusem, ale w nadchodzących tygodniach będziemy również dostarczać fanom piłki nożnej jeszcze więcej możliwości do angażowania się w sport, który kochają “

Aby na bieżąco śledzić wszystkie informacje związane z drużynami oraz piłkarzami startującymi w FIFA 20 Stay and Play Cup, odwiedź profil EA SPORTS FIFA na Twitterze. Pełne emocji transmisje z FIFA 20 Stay and Play Cup oglądaj na kanale EA SPORTS FIFA na Twitchu. Gracze będą mieli szansę zdobyć nagrody FUT 20*, dzięki Twitch Drops, po powiązaniu swojego konta na Twitchu z kontem EA.

Oprócz FIFA 20 Stay and Play Cup, EA wspiera szereg innych inicjatyw “Zostań w domu. Grajmy razem.”, aby w tym trudnym okresie, podczas którego musimy pozostawać w fizycznej separacji, dać możliwość łączenia się poprzez granie:

  • Apex Legends Global Series dodał ostatnio trzy nowe Turnieje Online, z pulą nagród w wysokości 100 000 USD każdy, aby pomóc społeczności graczy w utrzymaniu bezpieczeństwa oraz jedności.
  • The Sims 4 pozwala graczom spotkać się ze swoimi ulubionymi twórcami Simów dzięki serii streamingów na żywo, dostępnych na kanale The Sims Twitch w dniach 6-17 kwietnia.
  • EA SPORTS Madden NFL 20, w dniach 1-2 kwietnia, zorganizował turniej na żywo na Twitchu, podczas którego fani NFL oglądali swoich ulubionych zawodników rywalizujących w NFL Checkdown x Madden Tournament. W finale triumfował Derwin James, obrońca Los Angeles Chargers.

Aby dowiedzieć się więcej na temat inicjatywy EA “Zostań w domu. Grajmy razem.” śledź #stayandplay na Twitterze oraz Instagramie lub odwiedź stronę https://www.ea.com/pl-pl/stay-and-play?setLocale=pl-pl, by poznać nadchodzące działania oraz streamingi na żywo.


Chcesz napisać komentarz?