DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Turniej Razer Invitational – Europe powraca, większy niż wcześniej
Turniej Razer Invitational – Europe powraca, większy niż wcześniej

E-sport

TURNIEJ RAZER INVITATIONAL – EUROPE POWRACA, WIĘKSZY NIŻ WCZEŚNIEJ

Razer ogłosił dzisiaj, że Razer Invitational – Europe powróci już 14 października 2021 roku.

Razer ogłosił dzisiaj, że Razer Invitational – Europe powróci już 14 października 2021 roku. Otwarty turniej esportowy jest największym tego typu wydarzeniem w Europie. W tym roku na RI-Europe pojawią się zarówno gry mobilne, jak i komputerowe, co pozwoli jeszcze większej liczbie graczy rywalizować na profesjonalnym poziomie. Po sukcesie turnieju inauguracyjnego w 2020 r., w którym wzięło udział ponad 12 milionów widzów i prawie 50 000 sportowców z 6 krajów w całym regionie, sezon RI-Europe 2021 nadal pozostanie otwarty dla wszystkich graczy z całego regionu bez względu na ich poziom umiejętności.

Turniej, który potrwa od 14 października do 7 listopada, rozpocznie się od rywalizacji w mobilną strzelankę na arenie bitewnej – Brawl Stars. Potem nastąpi kilka intensywnych tygodni rywalizacji na PC w Fortnite i Valorant.

„Razer Invitational stał się synonimem inkluzywnego grania, a naszym obowiązkiem jest dalsze rozwijanie turnieju w sposób, który jeszcze bardziej zbliży go do społeczności graczy na całym świecie. Wraz z dynamicznym rozwojem gier mobilnych chcieliśmy zapewnić graczom możliwość rywalizacji na profesjonalnym poziomie” – mówi Yann Salsedo, szef działu esportu (EMEA) w firmie Razer. „RI-Europe 2021, teraz z jeszcze większą liczbą platform i gier, reprezentuje naszą wizję rozwoju esportu. Oferujemy większej liczbie graczy szansę na zdobycie bardziej znaczących nagród i wyrobienie sobie własnej marki, podczas wspinania się po turniejowej drabince największego turnieju esportowego dla wszystkich w Europie”.

Cztery tygodnie intensywnych bitew

Tegoroczna edycja RI-Europe podzielona jest na cztery tygodniowe odcinki z rywalizacją w trzech specjalnie wyselekcjonowanych tytułach. Turnieje rozpoczną się 14 października 2021 r., zaczynając od Brawl Stars na platformach mobilnych; potem zawodnicy zmierzą się w Valorant i Fortnite na PC. W każdym turnieju do 9000 uczestników będzie walczyć o nagrody pieniężne i sprzętowe od Razera i Intela. Zwieńczeniem rywalizacji będzie wielki finał z nagrodami o wartości ponad 20 000 euro w gotówce i sprzęcie. Co tydzień będą się odbywać trzy dni walk turniejowych, z kwalifikacjami i play-offami przez pierwsze dwa dni. Finały będą rozgrywana w każdą niedzielę.

Razer Invitational tworzy historię

Razer Invitational Season 2020 odniósł ogromny sukces, zdobywając fanów w całej Europie, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Łacińskiej. Wzięli w nim udział zawodnicy z 22 krajów i prawie 60 000 sportowców, którzy chętnie mierzyli się w rywalizacji na poziomie międzynarodowym. Również publiczność z całego świata wyraziła swoje olbrzymie zainteresowanie – 24 miliony widzów oglądało jak debiutujący esportowcy zmieniają się z nieznanych graczy w znane nazwiska.

Reklama

Razer Invitational Season 2021 jeszcze bardziej podnosi stawkę wraz z większą liczbą regionów, większą liczbą gier i uczestniczących w turnieju graczy. Po ogromnym sukcesie Razer Invitational w Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i Ameryce Łacińskiej, Razer Invitational – Europe 2021 jest teraz czwartym wydarzeniem w kalendarzu Razer Invitational Season 2021.

Zapisz się teraz

Rejestracja na RI-Europe 2021 będzie otwarta 28 września. 4 turnieje będą się odbywać od 14 października do 7 listopada 2021 roku. W każdym z turniejów może wziąć udział do 9 000 graczy.

RazerCon 2021 już 21 października

Razer prezentuje nowego Blade 17

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama