DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

E-sport

x-kom AGO uzbrojony w procesory Intel Core i7 i i9 10. generacji

Intel, największy producent układów scalonych na świecie oraz twórca bardzo popularnych mikroprocesorów z rodziny x86, nawiązał współpracę z wiodącą organizacją esportową z Polski – x-kom AGO. W ramach tej kooperacji kalifornijskie przedsiębiorstwo tworzące technologię, która zmienia świat i wzbogaca życie każdej osoby na Ziemi, wyposaży podopiecznych polskiego klubu w procesory Intel Core i7 i i9 10. generacji. Procesory dzięki swojej wydajności przenoszą każda wirtualną potyczkę na zupełnie nowy wyższy poziom. Różnice wydajnościowe szczególnie podczas profesjonalnej rozgrywki mają fundamentalne znaczenie.


x-kom AGO


Odpowiednia technologia w obecnych czasach jest jednym z podstawowych elementów zapewniających efektywne treningi esportowe. Te wymogi doskonale rozumieją Intel i x-kom AGO, które zdecydowały się wspólnie edukować fanów cyfrowej rywalizacji poprzez przygotowywanie i emisję materiałów wyjaśniających zalety korzystania z procesorów Intel oraz te przedstawiające drogę zawodników Jastrzębi w drodze do miejsca, w którym obecnie się znajdują.

 „Czuję ogromną dumę, że po dwóch i pół roku działania w branży esportowej nasze starania zostały zauważone przez globalnego giganta, jakim jest firma Intel. Gdy pierwszy raz stałem w katowickim Spodku podczas Intel Extreme Masters, byłem pod niesamowitym wrażeniem rozmachu z jakim odbywa się ta impreza wspierana przez naszego nowego sponsora. Współpraca z marką Intel była dla nas celem strategicznym od początku istnienia naszej firmy. Teraz rozpoczynamy współpracę i wierzę, że to dopiero początek naszych wspólnych działań w esporcie.” – mówi Jakub Szumielewicz, prezes organizacji x-kom AGO.

To pierwsza tego typu współpraca firmy Intel w Polsce. Do tej pory była ona znana ze wspierania dużych turniejów międzynarodowych, jak Intel Extreme Masters oraz zawodów na szczeblu krajowym – ESL Mistrzostw Polski. Teraz do tego grona dołącza x-kom AGO, polska organizacja posiadająca w swoich szeregach aktualnie najlepszy zespół Counter-Strike: Global Offensive nad Wisłą, rywalizujący w najbardziej prestiżowych rozgrywkach ligowych w  tym tytule czyli ESL Pro League, wielokrotnego uczestnika mistrzostw świata w grze StarCraft 2 – Elazera oraz obiecującego zawodnika Fortnite Czajnikkka. Organizacja znana jest ze swojego niecodziennego podejścia do tematu rywalizacji, które zyskało uznanie wielu popularnych marek. Dziś, jako sponsor technologiczny, dołącza do nich znana na całym świecie firma Intel

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama