DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Borderlands 3 za darmo

Gry za darmo

Borderlands 3 za darmo na PC i Mac. Wystartowała wyprzedaż na Epic Games Store

Początek wyprzedaży na Epic Games Store. Borderlands 3 za darmo na platformy PC i Mac. Grę można odebrać bezpłatnie na Epic Games Store.

Borderlands 3 za darmo na PC i Mac. Grę można odebrać bezpłatnie na Epic Games Store od dziś 19 maja 2022 roku od godziny 17:00 do 26 maja 2022 roku do godziny 17:00.
Borderlands 3 za darmo

Borderlands 3 za darmo

W dniu dzisiejszym wystartowała wyprzedaż na Epic Games Store, która potrwa do 16 czerwca 2022 roku. Z tej okazji wszyscy użytkownicy platformy otrzymali Kupon Epic, który zapewnia zniżkę 25%.

Najciekawsze promocje:

Po wykorzystaniu Kuponu Epic, cena będzie niższa o 25%.

Reklama
Sprawdź również: Premiera Dead Space już przyszłym roku na PS5, Xbox Series X|S i PC

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama