DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Evil Dead: The Game
Evil Dead: The Game

Gry za darmo

Evil Dead The Game i Dark Deity za darmo na Epic Games Store

Evil Dead The Game i Dark Deity można bezpłatnie przypisać do swojego konta na Epic Games Store. Darmowe gry będą dostępne do 24 listopada 2022 roku.

Evil Dead The Game i Dark Deity to kolejne darmowe gry, które można odebrać na Epic Games Store. Obie produkcje można bezpłatnie przypisać do swojego konta do 24 listopada 2022 roku.

Evil Dead: The Game

Gra Evil Dead: The Game za darmo

Evil Dead: The Game to gra z gatunku survival horror, która zadebiutowała 13 maja 2022. Za produkcję odpowiada studio Saber Interactive, które zasłynęło takimi tytułami jak: World War Z oraz SnowRunner. Gra w serwisie Metacritic może pochwalić się oceną 72/100.

Dark Deity

Gra Dark Deity za darmo

Dark Deity to taktyczna gra RPG, za której produkcję odpowiada studio Sword & Ax LLC. Tytuł pojawił się na PC 16 czerwca 2021 roku, natomiast na konsoli Nintendo Switch gra zadebiutowała blisko rok później – 17 marca 2022 roku. 

Gry Evil Dead The Game i Dark Deity będą dostępne za darmo od 17 listopada do 24 listopada 2022 roku.

Sprawdź również: Tryb multiplayer wraca do Dark Souls po 9 miesiącach

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...