DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

F1 22
F1 22

Gry za darmo

F1 22 i Need for Speed Heat za darmo do wypróbowania przez weekend

Electronic Arts udostępniła za darmo pełną wersje gry F1 22 i Need for Speed Heat, do wypróbowania przez weekend. Produkcje można testować bezpłatnie do 3 października.

Dobra wiadomość dla fanów wirtualnych czterech kółek. Firma Electronic Arts udostępniła za darmo pełną wersje gry F1 22Need for Speed Heat, do wypróbowania przez weekend.

F1 22 i Need for Speed Heat można testować bezpłatnie do 3 października, do godziny 19:00. Po zakończeniu weekendu testowego gry zostaną usunięte z biblioteki. Jeżeli jednak zdecydujecie się na zakup pełnej wersji gry – progres, który osiągniecie na wersji testowej zostanie przeniesiony.

F1 22

F1 22

F1 22 za darmo przez weekend

Gra F1 22 pojawiła się na rynku dość niedawno, bo 1 lipca tego roku. Produkcja studia Codemasters, niestety nie spotkała się z dobrym przyjęciem wśród graczy, który najcześciej narzekali na wszechogarniające błędy i popsute AI. Nieco innego zdania byli krytycy, który F1 22 ocenili bardzo dobrze – gra na portalu Metacritic zostałą oceniona na 81/100. Taka rozbieżność opinii, sprawia, że. najnowszą produkcję Codemasters najlepiej przetestować samemu i wyrobić sobie własną.

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat za darmo przez weekend

Produkcja Need for Speed Heat zadebiutowała 8 listopada 2019. Za grę odpowiadało studio Ghost Games, które już wcześniej odpowiadało za takie tytuły jak Need for Speed: Rivals, Need for Speed Payback oraz Need for Speed z 2015 roku. Produkcja została ciepło przyjęta przez graczy i zebrała bardzo pozytywne opinie. Warto dodać, że Need for Speed Heat jest obecnie dostępny w promocyjnej cenie na Steam i Origin za jedyne 14,49 zł.

Sprawdź również: Valheim w Xbox Game Pass już dziś na konsolach oraz PC

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Otwarta beta Diablo 4 będzie dostępna dla wszystkich użytkowników od 24 do 26 marca 2023 roku.

Xbox Game Pass

Lies of P to gra akcji w stylu souls, osadzona w mrocznym świecie Belle Époque

Xbox Game Pass

Gra stworzona przez Flying Wild Hog wylądowała właśnie w bibliotece gier Xbox Game Pass.

Promocje gier na PS5

Do oferty PlayStation Plus na luty 2023 trafiły również Evil Dead The Game oraz OlliOlli World.

Reklama