DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

F1 22
F1 22

Gry za darmo

F1 22 i Need for Speed Heat za darmo do wypróbowania przez weekend

Electronic Arts udostępniła za darmo pełną wersje gry F1 22 i Need for Speed Heat, do wypróbowania przez weekend. Produkcje można testować bezpłatnie do 3 października.

Dobra wiadomość dla fanów wirtualnych czterech kółek. Firma Electronic Arts udostępniła za darmo pełną wersje gry F1 22Need for Speed Heat, do wypróbowania przez weekend.

F1 22 i Need for Speed Heat można testować bezpłatnie do 3 października, do godziny 19:00. Po zakończeniu weekendu testowego gry zostaną usunięte z biblioteki. Jeżeli jednak zdecydujecie się na zakup pełnej wersji gry – progres, który osiągniecie na wersji testowej zostanie przeniesiony.

F1 22

F1 22

F1 22 za darmo przez weekend

Gra F1 22 pojawiła się na rynku dość niedawno, bo 1 lipca tego roku. Produkcja studia Codemasters, niestety nie spotkała się z dobrym przyjęciem wśród graczy, który najcześciej narzekali na wszechogarniające błędy i popsute AI. Nieco innego zdania byli krytycy, który F1 22 ocenili bardzo dobrze – gra na portalu Metacritic zostałą oceniona na 81/100. Taka rozbieżność opinii, sprawia, że. najnowszą produkcję Codemasters najlepiej przetestować samemu i wyrobić sobie własną.

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat za darmo przez weekend

Produkcja Need for Speed Heat zadebiutowała 8 listopada 2019. Za grę odpowiadało studio Ghost Games, które już wcześniej odpowiadało za takie tytuły jak Need for Speed: Rivals, Need for Speed Payback oraz Need for Speed z 2015 roku. Produkcja została ciepło przyjęta przez graczy i zebrała bardzo pozytywne opinie. Warto dodać, że Need for Speed Heat jest obecnie dostępny w promocyjnej cenie na Steam i Origin za jedyne 14,49 zł.

Sprawdź również: Valheim w Xbox Game Pass już dziś na konsolach oraz PC

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...