DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

F1 22
F1 22

Gry za darmo

F1 22 i Need for Speed Heat za darmo do wypróbowania przez weekend

Electronic Arts udostępniła za darmo pełną wersje gry F1 22 i Need for Speed Heat, do wypróbowania przez weekend. Produkcje można testować bezpłatnie do 3 października.

Dobra wiadomość dla fanów wirtualnych czterech kółek. Firma Electronic Arts udostępniła za darmo pełną wersje gry F1 22Need for Speed Heat, do wypróbowania przez weekend.

F1 22 i Need for Speed Heat można testować bezpłatnie do 3 października, do godziny 19:00. Po zakończeniu weekendu testowego gry zostaną usunięte z biblioteki. Jeżeli jednak zdecydujecie się na zakup pełnej wersji gry – progres, który osiągniecie na wersji testowej zostanie przeniesiony.

F1 22

F1 22

F1 22 za darmo przez weekend

Gra F1 22 pojawiła się na rynku dość niedawno, bo 1 lipca tego roku. Produkcja studia Codemasters, niestety nie spotkała się z dobrym przyjęciem wśród graczy, który najcześciej narzekali na wszechogarniające błędy i popsute AI. Nieco innego zdania byli krytycy, który F1 22 ocenili bardzo dobrze – gra na portalu Metacritic zostałą oceniona na 81/100. Taka rozbieżność opinii, sprawia, że. najnowszą produkcję Codemasters najlepiej przetestować samemu i wyrobić sobie własną.

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat za darmo przez weekend

Produkcja Need for Speed Heat zadebiutowała 8 listopada 2019. Za grę odpowiadało studio Ghost Games, które już wcześniej odpowiadało za takie tytuły jak Need for Speed: Rivals, Need for Speed Payback oraz Need for Speed z 2015 roku. Produkcja została ciepło przyjęta przez graczy i zebrała bardzo pozytywne opinie. Warto dodać, że Need for Speed Heat jest obecnie dostępny w promocyjnej cenie na Steam i Origin za jedyne 14,49 zł.

Sprawdź również: Valheim w Xbox Game Pass już dziś na konsolach oraz PC

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje gier na PS5

PlayStation opublikowało ofertę PlayStation Plus Essential na Czerwiec 2023.

Gry za darmo

Gra jest dostępna za darmo do 29 maja 2023 roku. 

Promocje dla graczy

Amazon przygotował nowe specjalne pakiety w FUT 23 dla subskrybentów Prime Gaming. 

Gry za darmo

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Divison 2.

Reklama