DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

LEGO Builder's Journey
LEGO Builder's Journey

Gry za darmo

LEGO Builder’s Journey za darmo na Epic Games Store

Gra LEGO Builder’s Journey do odebrania za darmo na Epic Games Store. To kolejna bezpłatna produkcja w ramach świątecznej promocji. Produkcja studia Light Brick to gra logiczna polegająca na budowaniu z klocków LEGO.

Epic Games Store po raz kolejny rozdaje bezpłatne produkcje. Tym razem możemy odebrać całkowicie za darmo LEGO Builder’s Journey.

LEGO Builder's Journey

Gra LEGO Builder’s Journey za darmo na Epic Games Store

LEGO Builder’s Journey 

LEGO Builder’s Journey to gra logiczna polegająca na budowaniu z klocków LEGO różnych geometrycznych figur. Gra została wyprodukowana przez studio Light Brick i wydana 19 grudnia 2019 roku. LEGO Builder’s Journey pojawiła się na platformie PC, iOS, Switch, XONE, XSX, PS4 oraz PS5. 

Kolejna darmowa gra już jutro

Produkcję Light Brick Studio można odebrać za darmo do 22 grudnia do godziny 17:00. O tej samej porze poznamy również kolejny bezpłatny tytuł w ramach oferty Epic Games Store. Według wszystkich wskazówek z Reddita, będzie to gra ściśle powiązana ze znakiem ostrzegawczym promieniowania.

Sprawdź również: Recenzja słuchawek EPOS GTW 270 Hybrid

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

O czym będzie nowy sezon The Last of Us? 

Gry za darmo

Posiadacze gry Hitman 3 otrzymają za darmo Hitman GOTY oraz Hitman 2.

Gry za darmo

Już 2 lutego, wszyscy gracze będą mogli bezpłatnie odebrać Dishonored: Death of the Outsider oraz City of The Gangsters.

Xbox Game Pass

Gra będzie dostępna dla abonentów Game Pass na PC, konsolach Xbox oraz chmurze.  

Reklama