DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Mido and Di za darmo na Steam

Gry za darmo

Mido and Di za darmo na Steam

Mido and Di za darmo na Steam. Grę autorstwa Alpera Gonena i Dogana Dipcina można przypisać bezpłatnie do swojego konta do 2 maja (19:00).

Mido and Di za darmo na Steam. Grę autorstwa Alpera GonenaDogana Dipcina można przypisać bezpłatnie do swojego konta do 2 maja (19:00).
Mido and Di za darmo na Steam

Mido and Di za darmo na Steam

Mido and Di to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby. Naszym zadaniem jest przetrwanie jak najwięcej nadchodzących fal obcych zombie.  Gra została wydana 23 listopada 2021 i co ciekawe, według autorów powstawała przez blisko 15 lat.

Odbierz grę Mido and Di na Steam za darmo.

Mido and Di za darmo na Steam

Za darmo? To uczciwa cena

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.