DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Mido and Di za darmo na Steam

Gry za darmo

Mido and Di za darmo na Steam

Mido and Di za darmo na Steam. Grę autorstwa Alpera Gonena i Dogana Dipcina można przypisać bezpłatnie do swojego konta do 2 maja (19:00).

Mido and Di za darmo na Steam. Grę autorstwa Alpera GonenaDogana Dipcina można przypisać bezpłatnie do swojego konta do 2 maja (19:00).
Mido and Di za darmo na Steam

Mido and Di za darmo na Steam

Mido and Di to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby. Naszym zadaniem jest przetrwanie jak najwięcej nadchodzących fal obcych zombie.  Gra została wydana 23 listopada 2021 i co ciekawe, według autorów powstawała przez blisko 15 lat.

Odbierz grę Mido and Di na Steam za darmo.

Mido and Di za darmo na Steam

Za darmo? To uczciwa cena

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama