DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Neon Abyss za darmo na Epic Games

Gry za darmo

Neon Abyss za darmo na Epic Games

Neon Abyss za darmo na Epic Games. Grę można przypisać na stałe do swojego konta do 18.12.2021. Epic Games rozdaje gry za darmo przez 15 dni.

Neon Abyss za darmo na Epic Games. Produkcja Veewo Games została udostępniona bezpłatnie z okazji świątecznej wyprzedaży. Grę można przypisać na stałe do swojego konta do 18.12.2021 (17:00).
Neon Abyss za darmo na Epic Games

Neon Abyss za darmo na Epic Games

Neon Abyss to gra w stylu roguelike, która zadebiutowała 14 lipca 2020 roku. Tytuł został wyprodukowany przez niezależne studio Veewo Games. Neon Abyss cieszy się bardzo dużą popularnością oraz pozytywnymi opiniami.

Odbierz Neon Abyss za darmo na Epic Games
Sprawdź również: Kolekcja Cyfrowych Gadżetów z Wiedźmina za darmo na GOG.com

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama