DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

PUBG za darmo

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią producentów jedna z najbardziej popularnych gier battle royale przechodzi na model free-to-play.
PUBG za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox

Gracze, którzy już wcześniej zakupili PUBG: Battlegrounds otrzymają w ramach rekompensaty Specjalny Pakiet Pamiątkowy, w którego skład wchodzą skórki oraz inne bonusy estetyczne.

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

PUBG: Battlegrounds zadebiutowało na PC w 2017 roku, natomiast na konsolach PlayStation i Xbox pojawiło się rok później. Gra od dnia premiery biła wszelkie rekordy popularności. Niestety na dzień dzisiejszy produkcja od Krafton nie cieszy się takim zainteresowaniem jak kiedyś. Może zmiana modelu biznesowego coś zdziała w tej kwestii.

Zagraj już teraz, na:

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.