DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

PUBG za darmo

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią producentów jedna z najbardziej popularnych gier battle royale przechodzi na model free-to-play.
PUBG za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox

Gracze, którzy już wcześniej zakupili PUBG: Battlegrounds otrzymają w ramach rekompensaty Specjalny Pakiet Pamiątkowy, w którego skład wchodzą skórki oraz inne bonusy estetyczne.

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

PUBG: Battlegrounds zadebiutowało na PC w 2017 roku, natomiast na konsolach PlayStation i Xbox pojawiło się rok później. Gra od dnia premiery biła wszelkie rekordy popularności. Niestety na dzień dzisiejszy produkcja od Krafton nie cieszy się takim zainteresowaniem jak kiedyś. Może zmiana modelu biznesowego coś zdziała w tej kwestii.

Zagraj już teraz, na:

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama