DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Vampyr za darmo na Epic Games Store

Gry za darmo

Vampyr za darmo na Epic Games Store. Poznaliśmy kolejną darmową grę

Vampyr za darmo na Epic Games Store. Poznaliśmy kolejną darmową grę w ramach Świątecznej Wyprzedaży na Epic Games Store. 

Vampyr za darmo na Epic Games Store. Produkcja DONTNOD Entertainment według wszystkich przecieków będzie kolejną darmową grą w ramach Świątecznej Wyprzedaży na Epic Games Store.
Vampyr za darmo na Epic Games Store

Vampyr za darmo na Epic Games Store

Mroczna produkcja od niezależnego francuskiego dewelopera będzie dostępna za darmo tylko 24 godziny. 

Vampyr zadebiutował 5 czerwca 2018 roku na PC oraz konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Rok pózniej gra pojawiła się również na Nintendo Switch. Gra przenosi nas do Londynu, w którym panuje epidemia hiszpanki.

Sprawdź również: Neon Abyss za darmo na Epic Games

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama