DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Wolfenstein Alt History Collection

Gry za darmo

Wolfenstein: The New Order za darmo na Epic Games Store

Wolfenstein: The New Order za darmo na Epic Games Store. To już trzeci darmowy tytuł, który możemy bezpłatnie odebrać podczas Mega Wyprzedaży Epic.

Wolfenstein: The New Order za darmo na Epic Games Store. To już trzeci darmowy tytuł, który możemy bezpłatnie odebrać podczas Mega Wyprzedaży Epic.
Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order za darmo

Wolfenstein: The New Order to pierwszoosobowa strzelanka od Machine Games. Gra pojawiła się na rynku 20 maja 2014 roku. Produkcja przenosi nas do alternatywnej rzeczywistości, w której to Niemcy wygrali II wojnę światową, a my wcielając się w postać Polaka Rodaka B.J. Blazkowicza, mamy za zadanie uratować świat.

Odbierz bezpłatnie na Epic Games Store:

 

Sprawdź również: Borderlands 3 za darmo na PC i Mac. Wystartowała wyprzedaż na Epic Games Store

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama