DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Gry za darmo

Xposed Reloaded za darmo w PlayStation Store

Xposed Reloaded do odebrania za darmo w PlayStation Store. Produkcja od studia Somequest została udostępniona bezpłatnie dla posiadaczy PS4.

Xposed Reloaded za darmo w PlayStation Store. Produkcja od rodzimego studia Somequest została udostępniona bezpłatnie dla posiadaczy konsol od Sony.
Xposed Reloaded za darmo

Xposed Reloaded za darmo

Gra Xposed Reloaded zadebiutowała 25 listopada 2021 tylko na konsolach PlayStation 4. Jest to prosta zręcznościówka, bazująca na klasycznej grze arcade sprzed 40 lat – Xonix.

Odbierz grę w PlayStation Store za darmo
Sprawdź również: Insurgency: Sandstorm za darmo na Steam na weekend

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama