DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Gra Paczka
Gra Paczka

Hydepark

Branża gamingowa ponownie zagra dla Szlachetnej Paczki!

Druga edycja charytatywnego streamu coraz bliżej, wciąż można zostać partnerem wydarzeniaKiedy rodzice Tomka wpadli w kłopoty finansowe, zapewniali go, że to tylko przejściowe. Najpierw był samochód, potem ulubione narty starszej siostry, w końcu rodzina zmuszona była sprzedać także komputer 10-latka. Choć rozumiał sytuację, dla Tomka, miłośnika gier, był to spory cios. Jego rodzice, tak jak wielu Polaków, przez pandemię mieli w tym roku mniej szczęścia. Już 12 listopada Szlachetna Paczka ponownie połączy siły z branżą gamingową w ramach charytatywnego streamu Gra Paczka. W trakcie wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka po to, by Szlachetna Paczka mogła działać i docierać do najbardziej potrzebujących.

Już 12 listopada Szlachetna Paczka ponownie połączy siły z branżą gamingową w ramach charytatywnego streamu Gra Paczka. W trakcie wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka po to, by Szlachetna Paczka mogła działać i docierać do najbardziej potrzebujących.


Wejdź na www.grapaczka.pl i pomóż zwiększyć skalę pomocy rodzinom w potrzebie.


Setki graczy i streamerów, partnerzy oraz przedstawiciele branży technologicznej z całego kraju – to dzięki ich solidarności i zaangażowaniu pierwsza edycja Gry Paczki zakończyła się ogromnym sukcesem. Na specjalnie przygotowanej stronie wydarzenia www.grapaczka.pl uzbierano wówczas 330 tys. złotych dla dzieci wykluczonych cyfrowo, które w związku z sytuacją epidemiczną i zamknięciem szkół, miały ograniczony dostęp do nauki zdalnej i podtrzymywania kontaktu z rówieśnikami.

Ponad 60 godzin na żywo


12 listopada o godzinie 15:00 wystartuje druga edycja charytatywnego wydarzenia Gra Paczka. Osią eventu ponownie będzie stream, w który zaangażują się znani influencerzy oraz gamerzy. W trakcie ponad 60 godzin relacji na żywo widzowie będą mogli wesprzeć Szlachetną Paczkę poprzez donacje i wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia.

Reklama

Grapaczka_startujemy 1.jpg

Szlachetna Paczka, polscy streamerzy i branża technologiczna łączą siły, by wesprzeć tych, którzy mieli mniej szczęścia. Wejdź na www.grapaczka.pl i pomóż zwiększyć skalę pomocy potrzebującym.


Sequel z doborową obsadą


Wiadomo już, że dla tych, którzy w tym roku mają mniej szczęścia, grać będą streamerzy zrzeszeni w sieciach takich jak JaRock, Gameset czy Fantasyexpo, a będą to m. in. AlbanPL, Bonkol, Kaftann, Kycu, Lempiank, Łosiu, Niedaradek, Nikalus Pieron, Ospanno, PanKubaka, PLKD, Rock, Seto,  SouShibo, Tivolt, xEmtek i Ziemniak.


Zagrajmy razem!


Pozyskane w trakcie wydarzenia środki zostaną przeznaczone na organizację Szlachetnej Paczki – by jej wolontariusze mogli dotrzeć do jeszcze większej liczby potrzebujących rodzin i osób samotnych, do których z pomocą nie dociera często nikt inny. Utrata pracy, śmierć bliskiej osoby, utrudniony dostęp do opieki medycznej, samotność czterech ścian – w tym wyjątkowo trudnym roku stabilna sytuacja ekonomiczna i zdrowotna to jak los na loterii. Doświadczenia ostatnich miesięcy pokazują, że o „wygranej” coraz częściej decyduje łut szczęścia, którego niektórym po prostu brakuje. To właśnie dla takich osób i rodzin jak ta 10-letniego Tomka – poszkodowanych w wyniku pandemii, powodzi, nagłej choroby czy niepełnosprawności – odbędzie się druga edycja Gry Paczki.
Środowisko gamingowe znów łączy siły, by pomagać, tym razem najbardziej potrzebującym w ramach Szlachetnej Paczki. Nagrody do nadchodzącego wydarzenia zapewniają –  All IN! Games, AMD, CD PROJEKT RED, Gigabyte, Fundacja Komputronik, Komputronik Gaming, MSI, SPC Gear oraz Wydawnictwo Znak. W akcję włączy się także platforma TikTok.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama