fbpx

Branża gamingowa ponownie zagra dla Szlachetnej Paczki!

Druga edycja charytatywnego streamu coraz bliżej, wciąż można zostać partnerem wydarzeniaKiedy rodzice Tomka wpadli w kłopoty finansowe, zapewniali go, że to tylko przejściowe. Najpierw był samochód, potem ulubione narty starszej siostry, w końcu rodzina zmuszona była sprzedać także komputer 10-latka. Choć rozumiał sytuację, dla Tomka, miłośnika gier, był to spory cios. Jego rodzice, tak jak wielu Polaków, przez pandemię mieli w tym roku mniej szczęścia. Już 12 listopada Szlachetna Paczka ponownie połączy siły z branżą gamingową w ramach charytatywnego streamu Gra Paczka. W trakcie wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka po to, by Szlachetna Paczka mogła działać i docierać do najbardziej potrzebujących.

Już 12 listopada Szlachetna Paczka ponownie połączy siły z branżą gamingową w ramach charytatywnego streamu Gra Paczka. W trakcie wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka po to, by Szlachetna Paczka mogła działać i docierać do najbardziej potrzebujących.


Wejdź na www.grapaczka.pl i pomóż zwiększyć skalę pomocy rodzinom w potrzebie.


Setki graczy i streamerów, partnerzy oraz przedstawiciele branży technologicznej z całego kraju – to dzięki ich solidarności i zaangażowaniu pierwsza edycja Gry Paczki zakończyła się ogromnym sukcesem. Na specjalnie przygotowanej stronie wydarzenia www.grapaczka.pl uzbierano wówczas 330 tys. złotych dla dzieci wykluczonych cyfrowo, które w związku z sytuacją epidemiczną i zamknięciem szkół, miały ograniczony dostęp do nauki zdalnej i podtrzymywania kontaktu z rówieśnikami.

Ponad 60 godzin na żywo


12 listopada o godzinie 15:00 wystartuje druga edycja charytatywnego wydarzenia Gra Paczka. Osią eventu ponownie będzie stream, w który zaangażują się znani influencerzy oraz gamerzy. W trakcie ponad 60 godzin relacji na żywo widzowie będą mogli wesprzeć Szlachetną Paczkę poprzez donacje i wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia.


Grapaczka_startujemy 1.jpg

Szlachetna Paczka, polscy streamerzy i branża technologiczna łączą siły, by wesprzeć tych, którzy mieli mniej szczęścia. Wejdź na www.grapaczka.pl i pomóż zwiększyć skalę pomocy potrzebującym.


Sequel z doborową obsadą


Wiadomo już, że dla tych, którzy w tym roku mają mniej szczęścia, grać będą streamerzy zrzeszeni w sieciach takich jak JaRock, Gameset czy Fantasyexpo, a będą to m. in. AlbanPL, Bonkol, Kaftann, Kycu, Lempiank, Łosiu, Niedaradek, Nikalus Pieron, Ospanno, PanKubaka, PLKD, Rock, Seto,  SouShibo, Tivolt, xEmtek i Ziemniak.


Zagrajmy razem!


Pozyskane w trakcie wydarzenia środki zostaną przeznaczone na organizację Szlachetnej Paczki – by jej wolontariusze mogli dotrzeć do jeszcze większej liczby potrzebujących rodzin i osób samotnych, do których z pomocą nie dociera często nikt inny. Utrata pracy, śmierć bliskiej osoby, utrudniony dostęp do opieki medycznej, samotność czterech ścian – w tym wyjątkowo trudnym roku stabilna sytuacja ekonomiczna i zdrowotna to jak los na loterii. Doświadczenia ostatnich miesięcy pokazują, że o „wygranej” coraz częściej decyduje łut szczęścia, którego niektórym po prostu brakuje. To właśnie dla takich osób i rodzin jak ta 10-letniego Tomka – poszkodowanych w wyniku pandemii, powodzi, nagłej choroby czy niepełnosprawności – odbędzie się druga edycja Gry Paczki.
Środowisko gamingowe znów łączy siły, by pomagać, tym razem najbardziej potrzebującym w ramach Szlachetnej Paczki. Nagrody do nadchodzącego wydarzenia zapewniają –  All IN! Games, AMD, CD PROJEKT RED, Gigabyte, Fundacja Komputronik, Komputronik Gaming, MSI, SPC Gear oraz Wydawnictwo Znak. W akcję włączy się także platforma TikTok.