DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

1,5 miliona pobrań H1Z1 na PlayStation 4

Developer Daybreak Games ogłosił dziś, że H1Z1, przełomowa produkcja z gatunku battle royale, została pobrana ponad 1,5 miliona razy w ciągu pierwszej doby od premiery na PlayStation 4. Całość jest dostępna w formie otwartej bety, dostępnej za darmo w PlayStation Store. Premierę pełnej wersji gry przewidziano jeszcze w tym roku.“To niesamowite osiągnięcie i chcemy podziękować wszystkim graczom, którzy przyczynili się do tego wyniku”, powiedział Terrence Yee, producent H1Z1. “Uważamy, że udało nam się znaleźć odpowiedni balans w temacie konsolowego battle royale, czego wynikiem jest pozytywna reakcja graczy na przeprojektowaną wersję H1Z1. Będziemy dalej ulepszać grę na podstawie opinii uczestników otwartej bety, by upewnić się, że dostarczamy najlepsze możliwe doświadczenie dla naszej stale rosnącej społeczności”.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.