DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kolorowy świat Umiro już czeka na graczy

Studenckie studio niezależne Diceroll Studios oraz Devolver Digital świętują premierę swej niezwykłej, barwnej gry logicznej Umiro w serwisach App Store, Google Play i Steam.

Umiro-9

Twórcy Umiro – Diceroll Studios – to grupa studentów Narodowego Uniwersytetu Singapuru, która rozpoczęła prace nad grą podczas stażu na Uniwersytecie Technologii i Designu Singapuru, po czym rozpoczęli współpracę z Devolver Digital aby wydać grę na urządzenia mobilne i PC.

Umiro-6

Zainteresowani mogą śledzić poczynania twórców na stronie dicerollstudios.com oraz na Twitterze @dicerollstudio. Bohaterowie gry Huey i Satura rozpoczynają swoją przygodę w sercu kolorowego świata Umiro nie mając pojęcia jak się tam znaleźli. Zadaniem gracza będzie przeprowadzenie pary nieustraszonych przyjaciół przez zawiłe labirynty i zagadki, aby pomóc im zdobyć kryształy, które przywrócą krainie życie, a bohaterom – ich wspomnienia.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama