DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Aktualności

„Observation” – nowy thriller science-fiction od No Code i Devolver Digital

Niezależne studio No Code oraz Devolver Digital przedstawiają Observation – nowy thriller science-fiction na PlayStation 4 i PC. To trzeci projekt twórców Stories Untold, który zostanie wydany wiosną 2019.

Observation jest tworzone przez prawdziwych weteranów, którzy wcześniej pracowali w Rockstar North, Rocksteady, Creative Assembly, CCP czy IO Interactive i przykładają ogromną wagę do tego, aby zaprezentować graczom niezwykłą historię z bogatą oprawą graficzną.Observation zabierze graczy w pełną napięcia podróż w przestrzeni kosmicznej, w której odkryją, co stało się z astronautką Dr Emmą Fisher oraz całą załogą stacji. Historia opowiadana z perspektywy zainstalowanej na stacji Observation sztucznej inteligencji będzie stopniowo uchylała rąbka tajemnicy. Gracze w cielą się właśnie w S.A.M. – SI obsługujące stację i kontrolując kamery, systemy podtrzymywania życia oraz wszelkie narzędzia niezbędne Emmie do odkrycia prawdy, pomogą jej rozwikłać zagadkę zaginionych towarzyszy.

„Bądźmy szczerzy, zostało nam jakieś pięć – dziesięć lat do przejęcia władzy przez maszyny” – mówi dyrektor finansowy Devolver Digital, Fork Parker. „Observation pozwoli graczom wczuć się w sytuację, w której ich umysł zostanie połączony z procesorem. Odrobina praktyki, zanim stanie się to naprawdę”.

Observation zostanie wydane na PlayStation 4 i PC na wiosnę przyszłego roku, postępy nad grą można śledzić na stronie observationgame.com oraz na Twitterze @_NoCode.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...