DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

„Observation” – nowy thriller science-fiction od No Code i Devolver Digital

Niezależne studio No Code oraz Devolver Digital przedstawiają Observation – nowy thriller science-fiction na PlayStation 4 i PC. To trzeci projekt twórców Stories Untold, który zostanie wydany wiosną 2019.

Observation jest tworzone przez prawdziwych weteranów, którzy wcześniej pracowali w Rockstar North, Rocksteady, Creative Assembly, CCP czy IO Interactive i przykładają ogromną wagę do tego, aby zaprezentować graczom niezwykłą historię z bogatą oprawą graficzną.Observation zabierze graczy w pełną napięcia podróż w przestrzeni kosmicznej, w której odkryją, co stało się z astronautką Dr Emmą Fisher oraz całą załogą stacji. Historia opowiadana z perspektywy zainstalowanej na stacji Observation sztucznej inteligencji będzie stopniowo uchylała rąbka tajemnicy. Gracze w cielą się właśnie w S.A.M. – SI obsługujące stację i kontrolując kamery, systemy podtrzymywania życia oraz wszelkie narzędzia niezbędne Emmie do odkrycia prawdy, pomogą jej rozwikłać zagadkę zaginionych towarzyszy.

„Bądźmy szczerzy, zostało nam jakieś pięć – dziesięć lat do przejęcia władzy przez maszyny” – mówi dyrektor finansowy Devolver Digital, Fork Parker. „Observation pozwoli graczom wczuć się w sytuację, w której ich umysł zostanie połączony z procesorem. Odrobina praktyki, zanim stanie się to naprawdę”.

Observation zostanie wydane na PlayStation 4 i PC na wiosnę przyszłego roku, postępy nad grą można śledzić na stronie observationgame.com oraz na Twitterze @_NoCode.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama