DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Perełki miesiąca – LUTY 2019

Styczeń to niezbyt obfity miesiąc w branży gier komputerowych. Jak co roku większość wydawców i producentów woli odczekać, aż opadnie pył po sylwestrowej imprezie i ruszyć pełną parą dopiero w lutym. Dlatego też ten najkrótszy miesiąc w roku zapowiada się po prostu wyśmienicie!

 

Na pierwszy ogień leci najnowsza produkcja studia Project Aces. Ace Combat 7: The Skies Unknown umieści Cię w kokpicie najbardziej zaawansowanych technologicznie bojowych samolotów, dostarczając przy tym wrażeń na najwyższym poziomie! Weźmiesz udział w najbardziej zażartych starciach powietrznych z niesamowicie intensywnym tempem walki i w realistycznej oprawie graficznej. W ręce graczy został oddany wachlarz autentycznych i futurystycznych samolotów, niesamowicie wciągająca kampania fabularna, a nawet loty w wirtualnej rzeczywistości! 

Reklama

 

Ace Combat 7: The Skies Unknown zachwyci graczy ewolucją silnika graficznego. Pięknie wyrenderowane i wypełnione chmurami niebo oraz bardzo szczegółowe pejzaże miejskie spotęgują poczucie niezrównanej prędkości i stanowią idealne tło dla najbardziej wciągających bitew powietrznych z 20-letniej historii franczyzy. W Ace Combat 7 gracz ma do dyspozycji arsenał supernowoczesnych broni, aby stawić czoło wielu potężnym wrogom, z których znana jest seria.
Akcja Far Cry New Dawn toczy się siedemnaście lat po globalnej katastrofie nuklearnej i przedstawia graczom przepiękne, ale bardzo odmienione hrabstwo Hope County w stanie Montana. Z chaosu wojny wyłoniło się nowe życie, ale ci którym udało się przetrwać zagładę, zmierzą się z nowym zagrożeniem – bezwzględnymi bandytami i ich przywódczyniami. Bliźniaczki Mickey i Lou wychowały się na pograniczu gdzie nie obowiązywało żadne prawo. Spotykamy je gdy wspólnie najeżdżają Hope County, aby splądrować wszelkie dostępne tam zasoby. By odeprzeć to niszczycielskie zagrożenie, gracze muszą pomóc ocalałym rosnąć w siłę, wytwarzać chałupniczy arsenał, a także zawiązywać niespodziewane sojusze. Reklama

Anthem to gra akcji RPG, nastawiona na współpracę w czteroosobowych zespołach. Tworzona jest przez studio BioWare, twórców takich serii jak Dragon Age i Mass Effect. Premiera gry 22 lutego 2019. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

Wyrusz w niedokończony świat pustoszony przez Hymn, źródło energii czystej siły twórczej powodującej olbrzymie kataklizmy, gwałtowne burze i przerażające mutacje. Wyzwól swoją siłę dzięki javelinom, opancerzonym kombinezonom, które dają graczowi nadludzkie możliwości i pomagają w walce z przeważającymi siłami wroga. Stwórz drużynę ze znajomymi albo zajmij się misjami i złoczyńcami na własną rękę – świat Anthem czeka na Ciebie. Czy wyruszysz na jego podbój?
Metro Exodus ukaże się już 15 lutego na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Wsiądź na pokład Aurory, mocno zmodyfikowanej lokomotywy parowej i wspólnie z grupką ocalałych poszukajcie na wschodzie nowego miejsca do zamieszkania. Wciągająca historia łącząca klasyczną rozgrywkę, znaną z poprzednich odsłon z nowymi. Eksploruj post apokaliptyczne, dzikie tereny Rosji ożywiane przez oszałamiający cykl dnia i nocy oraz zmienne warunki pogodowe.  Modyfikuj swój arsenał za pomocą znalezionych w trakcie wypraw materiałów i rzuć się w wir walki z ludźmi i mutantami. Nie wszyscy doczekają końca tej jakże długiej podróży, a twoje decyzje będą niosły za sobą konsekwencje. Metro przerazi cię, jak żadna inna gra dotychczas.ReklamaDzięki zawarciu w grze najpopularniejszych i najbardziej klasycznych tytułów manga i anime na świecie, w tym DRAGON BALL Z, ONE PIECE, NARUTO i wielu innych, gracze będą mogli stworzyć swój trzyosobowy zespół bohaterów i stanąć z nim do bitwy na arenach zlokalizowanych na tle najbardziej znanych miejsc na całym świecie, takich jak Times Square w Nowym Jorku czy góra Matterhorn w Alpach.

 

 

Wykorzystując silnik Unreal 4, JUMP FORCE po raz pierwszy przedstawi tych tytanów japońskiej popkultury w niezwykle realistycznych detalach. Linia, która oddziela nasz ziemski świat od świata JUMP uległa zatarciu, siły zła przeniosły się do realnego świata, aby rządzić ludzkością. Najwięksi bohaterowie znani z mangi i anime, tacy jak Goku, Luffy, Naruto, a także wielu innych, którzy jeszcze nie zostali ujawnieni, muszą połączyć siły, aby zatriumfować nad siłami zła przybywającymi ze świata JUMP.

Reklama

Wspomniane produkcje można kupić w atrakcyjnej cenie na Kinguin.net! Sprawdź to!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama