DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Activision Blizzard Media Networks prezentuje kilka nowości!

Activision Blizzard Media Networks podczas konferencji IAB Digital Content NewFronts 2016 ogłosił partnerstwo z Facebookiem oraz poinformował nas o nowych treściach, które pojawią się na platformie streamingowej MLG.tv.

acti

MLG.tv zaprezentował nowość, czyli streamy EVE (Enhanced Viewing Experience), które dzięki systemowi wbudowanych algorytmów będą na bieżąco aktualizować tabele wyników, dostarczać widzom statystyki meczów oraz oferować możliwość zapoznania się z informacjami, wyjaśnieniami i komentarzami dotyczącymi oglądanych treści.

ISAM1192

ABMN poinformował także o nawiązaniu bliskiej współpracy z Facebookiem, która pozwoli MLG.tv na transmisję zawodów na żywo oraz prezentację najnowszych wiadomości, analiz i wywiadów ze świata e-sportu bezpośrednio do 1,6 miliardów użytkowników Facebooka.

ISAM1271

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.