DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Activision zaprasza graczy do przetestowania swojej niesamowitej oferty gier na Electronic Entertainment Expo 2018

Call of Duty: Black Ops 4 pojawi się z grywalnym trybem wieloosobowym z najgłębszej i najbardziej angażującej gry w historii Call of Duty. Destiny 2: Porzuceni doczeka się grywalnej prezentacji rozgrywki z nowym, hybrydowym trybem Gambit. Uwolnijcie w sobie smoka na E3 wraz z pierwszą możliwością gry w Spyro Reignited Trilogy, które w momencie premiery będzie posiadało pełną polską wersję językową. Szykujcie się na nowe wiadomości dotyczące Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Gambit_02_b60fb7ff85_b13551b4dc.jpg

Activision, firma należąca w całości do Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), przedstawiła dzisiaj swoją pełną akcji ofertę gier prezentowanych na Electronic Entertainment Expo (E3) 2018, odbywającym się w dniach 12-14 czerwca w LA Convention Center. Na stoisku Activision #1001 w Hali Południowej goście imprezy doświadczą pierwszej publicznej możliwości zagrania w hity Call of Duty: Black Ops 4Destiny 2: Porzuceni oraz Spyro Reignited Trilogy. Fani mogą też spodziewać się w przyszłym tygodniu dodatkowych wieści od Activision, między innymi dotyczących Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

 

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.