DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Activision zaprasza graczy do przetestowania swojej niesamowitej oferty gier na Electronic Entertainment Expo 2018

Call of Duty: Black Ops 4 pojawi się z grywalnym trybem wieloosobowym z najgłębszej i najbardziej angażującej gry w historii Call of Duty. Destiny 2: Porzuceni doczeka się grywalnej prezentacji rozgrywki z nowym, hybrydowym trybem Gambit. Uwolnijcie w sobie smoka na E3 wraz z pierwszą możliwością gry w Spyro Reignited Trilogy, które w momencie premiery będzie posiadało pełną polską wersję językową. Szykujcie się na nowe wiadomości dotyczące Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Gambit_02_b60fb7ff85_b13551b4dc.jpg

Activision, firma należąca w całości do Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), przedstawiła dzisiaj swoją pełną akcji ofertę gier prezentowanych na Electronic Entertainment Expo (E3) 2018, odbywającym się w dniach 12-14 czerwca w LA Convention Center. Na stoisku Activision #1001 w Hali Południowej goście imprezy doświadczą pierwszej publicznej możliwości zagrania w hity Call of Duty: Black Ops 4Destiny 2: Porzuceni oraz Spyro Reignited Trilogy. Fani mogą też spodziewać się w przyszłym tygodniu dodatkowych wieści od Activision, między innymi dotyczących Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

 

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama