DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Grafika w After the Fall

Aktualności

After the Fall – premiera wieloosobowej, VRowej strzelanki już 9 grudnia

After the Fall zadebiutuje już 9 grudnia na platformach Meta Quest 2, PlayStation VR i Steam. Wersja na oryginalny Quest pojawi się później.

After the Fall zadebiutuje już 9 grudnia na platformach Meta Quest 2, PlayStation VR i Steam.  To najnowsze dzieło twórców Arizona Sunshine, gdzie gracze na różnych platformach mogą połączyć siły w czteroosobowej współpracy lub konkurować ze sobą w zamarzniętych ruinach Los Angeles z alternatywnych lat 80.
Grafika w After the Fall

After the Fall zadebiutuje już jutro!

Premiera to jednak tylko początek – w nowo opublikowanych planach, Vertigo Games ujawnia szczegóły pierwszego sezonu pod tytułem Frontrunner, który będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy w ramach edycji premierowej gry After the Fall – Launch Edition i zawiera 4 nowe mapy, w tym “Hollywood Boulevard” Harvest Run i arenę potyczek międzyt graczami “Warehouse”, nowe tryby rozgrywki, nową broń i sprzęt, cechy gry i więcej. Poza tym, Vertigo Games planuje rozszerzać świat After the Fall dla wszystkich graczy.

Sprawdź również: After the Fall – znamy datę premiery. Nowy zwiastun VRowej strzelanki

Richard Stitselaar, CEO w Vertigo Games, skomentował: “Świat, w którym rozpoczęliśmy tworzenie gry przed pandemią, a świat, w którym go teraz wypuszczamy, nie może być bardziej inny. Podobnie jak gry VR. Rynek rozrósł się z niszy do takiego, który jest gotowy na wielkie działania. Wraz z nim wzrosły nasze ambicje. Produkcja daje graczom VR możliwość łączenia się z nowymi i starymi znajomymi na różnych platformach, stworzenia drużyny i rozpoczęcia podróży. A premiera to dopiero początek. Planujemy rozszerzać świat gry dla wszystkich graczy o więcej zawartości i funkcji jeszcze przez długi czas.”

After the Fall

Czekamy!

Dzięki zawziętej czteroosobowej współpracy u podstawy rozgrywki, gra oferuje pełną akcji zabawę, stworzoną od początku na VR. Zaczynając we wspólnej przestrzeni z maksymalnie 32 innymi graczami na wszystkich platformach, gracze wyruszają w pozostałości postapokaliptycznego LA w czteroosobowych oddziałach, operując bronią za pomocą realistycznych gestów. Aby wyprzedzić swoich wrogów i zapewnić ludzkości przetrwanie na kolejny dzień, gracze przemierzają pełne nieumarłych Los Angeles, gdzie nowe odkrycia czają się za każdym rogiem. Gdy są gotowi, otworzą się przed nimi wrota Tundradome, gdzie będą mogli ze sobą konkurować.

Może cię zainteresować: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Stworzona przez Vertigo Studios (Arizona Sunshine) i opublikowana przez Vertigo Games produkcja, będzie dostępna od 9 grudnia na platformy VRowe Quest 2, PlayStation i Steam. Wersja na oryginalny Quest pojawi się później.

Sprawdź cenę After the Fall na Steam

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

EPOS GTW 270 Hybrid – recenzja bezprzewodowych, dousznych słuchawek. Jakiś czas temu mieliśmy okazję przetestować słuchawki dla graczy EPOS Sennheiser GSP 601, które zrobiły na...