DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Aktualizacja 3.1 do Battlefield 2042

Newsy

Aktualizacja 3.1 do Battlefield 2042 już jutro. Znamy listę poprawek

Aktualizacja 3.1 do Battlefield 2042 będzie dostępna już jutro.

Aktualizacja 3.1 do Battlefield 2042 będzie dostępna już jutro, 9 grudnia. Studio DICE opublikowało w najnowszym wpisie na blogu zakres zmian i ulepszeń.
Battlefield 2042 Beta

Aktualizacja 3.1 do Battlefield 2042 już jutro!

Do najważniejszych zmian należą m.in.:

  • Usprawnienia w zakresie uspójnienia rejestracji trafień pociskami.
  • Zmiany w wyważeniu rozproszenia pocisków i odrzutu.
  • Kolejne zmiany w wyważeniu działek 30 mm, 40 mm i 57 mm w pojazdach naziemnych mające ograniczyć ich skuteczność przeciwko piechocie.
  • Naprawiono rzadki błąd powodujący, że gracz mógł być niewidzialny dla wrogów.
  • Naprawiono kilka błędów związanych z granatami i wyrzutniami.
  • Usprawniono przechodzenie między poszczególnymi ekranami menu dla graczy Xbox, aby ułatwić im rezygnację z rozgrywki międzyplatformowej.
  • Wprowadzono szereg usprawnień dźwięku, aby poprawić ogólne wrażenia dźwiękowe, szczególną uwagę poświęcając takim obszarom jak czystość, odległość od źródła i percepcja kierunkowa.

Pełna lista zmian znajduje się TUTAJ.

Sprawdź również: Assassin’s Creed Odyssey za darmo do wypróbowania już za tydzień
Może cię zainteresować: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama