DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Shadowlands
Shadowlands

Newsy

Aktualizacja przedpremierowa Shadowlands jest już dostępna!

Bohaterowie Azeroth mogą rozpocząć przygotowania do podróży w zaświaty – aktualizacja przedpremierowa Shadowlands jest już dostępna! Dzięki niej w systemach gry World of Warcraft pojawi się większość zmian poprzedzających premierę Shadowlands, w tym:  • Ustawienie maksymalnego poziomu postaci na 50 w przygotowaniu na limit 60 poziomu w Shadowlands.
  • Wyspa Wygnańców (Exile’s Reach) z własną, epicką historią, która wprowadzi nowych graczy w WoW w podstawy gry.
  • Setki nowych opcji personalizacji postaci dla wszystkich ras.
  • Dostosowanie przedmiotów i statystyk do nowego limitu poziomów.
  • I wiele więcej!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Newsy

Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves już w King of Fighters XV. Pierwsze DLC z nowymi postaciami do King of Fighters XV jest już...

Reklama