DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Otwarte testy alfa Call of Duty: Modern Warfare JUŻ dostępne na PlayStation 4!

Niespodzianka! Otwarte testy alfa Call of Duty: Modern Warfare JUŻ dostępne na PlayStation 4!Fani Call of Duty mogą już pobrać i uczestniczyć w darmowych, otwartych testach alfa trybu 2v2 z Call of Duty: Modern Warfare wyłącznie na PlayStation 4. Informacja o wcześniejszym starcie otwartych testów podało studio Infinity Ward w swoich kanałach społecznościowych – pierwotnie miały się one rozpocząć dopiero dziś o godzinie 19:00.

W ramach testów gracze otrzymają pięć różnych map do rozgrywek w trybie 2v2, w tym dwie niepokazywane wcześniej lokacje. Ani zamówienie gry w przedsprzedaży, ani aktywna subskrypcja PlayStation Plus nie są wymagane do uczestnictwa w testach. W serwisie Reddit.com powstał również specjalny wątek, w którym można zgłaszać wszelkie uwagi związane z testami.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.