DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Apex
Apex

Newsy

PREMIERA: Prezentujemy Apex Legends – nową grę studia Respawn!

Electronic Arts i Respawn Entertainment wprowadzają na rynek Apex Legends. Darmowa strzelanka battle royale jest dostępna już teraz na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Osadzona w uniwersum Titanfall, gra Apex Legends wstrząśnie gatunkiem battle royale oferując zabawę przy użyciu unikalnych postaci z naciskiem na współpracę drużynową i wiele innowacyjnych mechanik rozgrywki.Apex Legends na nowo definiuję rozgrywkę z gatunku battle royale opartą o współpracę w drużynie. Gracze będą wybierać spośród ośmiu Legend, z których każda ma własne, unikalne umiejętności i style gry. Do Legend będą należeć postacie takie jak Bloodhound – tropiciel, który może zobaczyć ostatnią aktywność wroga na mapie, czy Lifeline – medyk z pola bitwy, który może chronić członków drużyny i ich reanimować. Zrównoważone składy i współpraca zespołowe będą kluczowe, by zapewnić zwycięstwo.“Rozpoczynasz każdą grę z jakimś ogólnym planem, a kończysz ją mając do opowiedzenia fascynującą historię – to był nasz cel”

“Budujemy grę, która nie tylko zapewni rozrywkę i niezapomniane wrażenia podczas premiery, ale coś, co będziemy rozwijać przez długi czas.”

Drew McCoy, główny producent Apex Legends

Apex Legends wprowadza do gatunku wiele innowacji, zaczynając już od fazy przed rozpoczęciem meczu. Gracze mogą wybrać swój punkt zrzutu w systemie Jumpmaster, dzięki czemu każdy oddział ma pełną kontrolę nad miejscem, w którym rozpocznie grę. Czy lepiej iść prosto po najcenniejsze łupy i ryzykować konflikt z innymi zespołami czy może rozproszyć się na peryferiach mapy, aby pozwolić innym oddziałom na wzajemną eliminację?

Apex Legends oferuje także Respawn Beacons – miejsca, w których można jednorazowo ożywić pokonanych członków drużyny, kontekstowy system komunikacyjny Ping czy inteligentny system ekwipunku, który automatycznie podłącza dodatki i ulepszenia do odpowiedniej broni po ich zebraniu. Innowacje te w połączeniu z renomą Respawn w dostarczaniu gier najwyższej jakości tworzą bitewne doświadczenie, które nie ma sobie równych.
Pierwszy sezon Apex Legends rozpocznie się w marcu i zaoferuje graczom możliwość zakupu przepustki sezonowej, dającej dostęp do ekskluzywnych przedmiotów kosmetycznych. Kolejne, tematyczne sezony, będą wprowadzały do gry nową zawartość w postaci nowych postaci, broni, elementów kosmetycznych i wiele innych.Gra dostępna jest już dziś do pobrania za darmo na platformy PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. 
Pobierz za darmo Apex Legends na wybraną platformę i rozpocznij zabawę!CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...