DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Apex
Apex

Newsy

Apex Legends Soiree – organiczone czasowo wydarzenie z uwielbianymi przez fanów modeami i skórkami!

Respawn ogłasza wrześniowe ograniczone czasowo wydarzenie w Apex Legends, w ramach którego oferuje graczom ich ulubione tryby gry i skórki przez cały miesiąc.


Apex


Pierwszy limitowany event w 6 sezonie gry startuje już dzisiaj, 8 września, z Dummies Big Day, podczas którego uczestnicy będą musieli wybrać stronę i przetrwać korzystając z wyjątkowych umiejętności Legend. Co tydzień, we wtorek, do gry będą powracać ograniczone czasowo tryby, które wcześniej zaskarbiły sobie uwielbienie fanów Apex Legends. Finałowy pojedynek rozpocznie się 29 września.

Przez ostatnie sześć sezonów Apex Legends, Respawn nieustannie przesuwał granice Battle Royale dzięki nowatorskim wydarzeniom. Każde z odbywających się we wrześniu wydarzeń będzie prawdziwą odą do fanów i ich ulubionych, pełnych akcji eventów.

Oprócz tych ograniczonych czasowo trybów, wrześniowa wyprzedaż Soiree da graczom szansę na zdobycie ekskluzywnych skórek Szałowego Dancingu ze styczniowego wydarzenia w grze. Pożądane skórki Szałowego Dancingu z bogatego wydarzenia w grze Apex Legends będą oferowane po obniżonych cenach w Rzadkich i Legendarnych pakietach Apex. Wrześniowa wyprzedaż Soiree rozpoczyna się 15 września i potrwa do 22 września.

Reklama

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnych profilach Apex Legends – Twitter i Instagram.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama