DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Apex Legends: Ucieczka 

Newsy

Apex Legends: Ucieczka – zapowiedź nowej aktualizacji

Apex Legends: Ucieczka to nowa aktualizacja do gry Apex Legends. Rozszerzenie pojawi się już 2 listopada. Apex Legends: Ucieczka zabierze graczy w oceany planety Gaia, do krainy o bogatej historii i dzikiej przyrodzie – na wspaniałą, ale i groźną mapę Punkt Burzowy. W aktualizacji pojawi się również nowa legenda Ash, a do tego zaprezentowana zostanie nowa broń i inne aktualizacje.
Apex Legends: Ucieczka 

Apex Legends: Ucieczka wprowadzi do gry nową postać – Ash

Co nowego?
  • Nowa mapa Punkt Burzowy: wyspa może wyglądać kusząco, jednak nieskazitelne plaże i krystalicznie czysta woda są jedynie okiem cyklonu. Na wyspie żyją dzikie stworzenia – tropiciele, a także nowy rodzaj przeciwników – jadowite pająki, a zbierający się huragan tylko wzmaga napięcie. Legendy przybyły na wyspę i znajdą na niej nowe sposoby podróżowania po zróżnicowanych punktach na mapie, które obejmują skupiska wysp, kompleksy w dżungli czy bazę zlokalizowaną w gigantycznej górze, która jest najwyższą lokalizacją na jakiejkolwiek z map Apex Legends;
  • Nowa legenda Ash: Symulakrum stworzone z kobiety znanej niegdyś jako Dr Ashleigh Reid – Ash, wyczuwa śmierć, gdziekolwiek się uda, przygwożdżając przeciwników elektrycznymi sidłami i blokując ich ruchy oraz przedziera się przez przestrzeń aby odebrać więcej żyć. Łatwo byłoby założyć, że w tej zimnej stalowej konstrukcji nie pozostało nic z człowieczeństwa.
  • CAR SMG: wszechstronna broń, C.A.R. SMG jest w stanie strzelać zarówno z Lekkiej, jak i Ciężkiej amunicji. Karabin ten jest w pełni automatyczny i zapewnia dość znaczący odrzut, co niektórzy gracze mogą pamiętać z historii tej broni z przeszłości.

Sprawdź również: Recenzja Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na Xbox Series X?

Więcej informacji na temat Apex Legends, sprawdźcie oficjalne kanały społecznościowe gry a platformach Twitter,Instagram, YouTube oraz na stronie www.playapex.com.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama