DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Apex
Apex

Newsy

Apex Legends – Walcz lub Płacz!

Electronic Arts i Respawn ogłaszają nowe, ograniczone czasowo wydarzenie Halloween Collection „Walcz lub Płacz”, które będzie trwać od 15 października do 5 listopada.To nawiedzone wydarzenie w grze będzie zawierać:

  • Ograniczony czasowo tryb Nadejście cienia– doświadcz wypaczonej, ciemnej wersji gry Apex, prowadzonej przez tajemniczą postać znaną jako Revenant. Wcześniej czy później, gracze dołączą do potężnej “Drużyny Cieni” Revenanta bez broni i legendarnych umiejętności – ale ze zwiększoną szybkością ruchu i skoków.
  • Tematyczne dodatki– Uzupełnij szereg wyzwań, aby zdobyć ekskluzywne skóry, odznaki i pakiet muzyczny.
  • Limitowane elementy kosmetyczne– odblokuj 24 zestawy ograniczonych czasowo przedmiotów.  Gracze mogą uzyskać te nowe elementy kosmetyczne dzięki monetom Apex, bezpośrednim odblokowaniem za pomocą Metali rzemieślniczych lub losowe odblokowanie za pomocą Event Apex Packs.
  • Weekend z podwójnym XP Weekend– kończ mecz w top 5 i zyskuj podwójne punkty doświadczenia. Punkty wpłyną i na level gracza, jak i na postęp w Przepustce Bojowej.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama