DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Apex
Apex

Newsy

Apex Legends ze 100 mln graczy na całym świecie!

EA i Respawn Entertainment podzielili się dzisiaj wyjątkową informacją dotyczącą ich wielokrotnie nagradzanej gry battle royale, Apex Legends. Po 2 latach od premiery, liczba unikalnych graczy z całego świata przekroczyła magiczny prócz 100 milionów! Ta ogromna społeczność aktywnych graczy potwierdza sukces firmy Respawn, która nieustannie wprowadza innowacyjne aktualizacje w Apexie. To również dowód popularności gry wśród wielbicieli gier battle royale.Dzięki 16 różnorodnym Legendom, 3 mapom, wydarzeniom sezonowym i aktualizacjom, Apex Legends nadal oferuje graczom wyjątkową rozgrywkę. W dodatku w ciągu najbliższych kilku dni zespół ujawni nowe szczegóły na temat rozwoju gry.

Reklama

Zdobywca nagród w kategoriach najlepszych gier multiplayer 2019 roku BAFTA i The Game Awards, Apex Legends wkracza w nową erę – wykraczającą poza battle royale. Najlepsze dopiero przed zespołem Respawn i fanów Apexa!

Po najnowsze informacje na temat gry, wejdź na oficjalne profile Apex Legends na Twitterze, Instagramie i YouTubie lub na www.playapex.com.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama