DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Apocalipsis: The Tree of the Knowledge of Good and Evil dostępne na PS4 oraz Xbox One

Apocalipsis: The Tree of the Knowledge of Good and Evil – gra przygodowa, w której sztuka średniowieczna ożywa na oczach gracza, by opowiedzieć ponadczasową historię miłości, straty i poświęcenia. – jest już dostępna na Xbox One oraz PS4. Oznacza to, że gra dostępna jest już na wszystkie platformy current gen, a gracze konsolowi dostaną w swoje ręcę dodatkowo zupełnie nowe DLC!Apocalipsis: The Tree of the Knowledge of Good and Evil to tradycyjna gra przygodowa, w stylu takich tytułów jak Samorost czy Machinarium, gdzie główkowanie nad zagadkami jest wyzwaniem i źródłem radości z gry. Ten sprawdzony model rozgrywki idealnie pasuje do historii o rozstaniu, miłości i, dosłownie, końcu świata.

W Apocalipsis wcielasz się w Harry’ego, dla którego utrata jego ukochanej oznacza koniec świata. Teraz musi wyruszyć w podróż przez dziwną i nieprzyjazną krainę, by ją odzyskać. Na swojej drodze spotka fantastyczne stwory, prosto z grafik artystów-mistyków europejskich z XV/XVI wieku (m.in.Hans Holbein or Albrecht Dürer), i stoczy walkę z dręczącymi go demonami. W grze jest również nastrojowa muzyka i mroczna narracja Adama “Nergala” Darskiego z zespołu Behemoth, budująca niezwykłą atmosferę tej point-and-clickowej przygody.

Koniecznie sprawdź Apocalipsis jeśli chcesz:

Reklama
  • zagrać w nietuzinkową grę przygodową z klasyczną mechaniką point-and-click
  • zobaczyć jak sztuka średniowiecza ożywa w grze wideo
  • usłyszeć mroczny głos Nergala opowiadający historię Harrego
  • spotkać istoty rodem z XV-wiecznych grafik i kodeksów
  • wyruszyć w podróż przez czasy ostateczne i poznać jedno z dostępnych zakończeń
  • odwiedzić kilkadziesiąt ręcznie rysowanych miejsc pełnych zagadek i ukrytych znaczeń
  • poruszyć zmysły niepokojącą ścieżką dźwiękową inspirowaną estetyką Danse Macabre i odnaleźć nową, nastrojową wersję muzyki Behemotha ukrytą w grze

Apocalipsis na PS4 i Xbox One zawiera wydanie standardowe – Harry at the End of the World wraz z DLC One Night in the Woods.  Dodatkowo, gracze otrzymają zupełnie nowy rozdział gry,The Tree of the Knowledge of Good and Evil, którego fabuła oparta jest na znanej historii biblijnej.

”Apocalipsis to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Niewiele gier oferuje tak ambitną wizję, która zachwyca rozmachem, ale i dbałością o szczegóły. Jesteśmy dumni, że tak wyjątkowa gra polskiego studia jest już dostępna na wszystkie konsole obecnej generacji. To jeden z tych tytułów, który gracze o wyrobionym guście naprawdę powinni poznać” – powiedział Łukasz Mach, dyrektor marketingu w Klabaterze.

Gra dotychczas była dostępna jest na Steam oraz w sklepie NIntendo na konsolę Switch. W tej chwili gra debiutuje w PS Store oraz Xbox Live e-shop jako Apocalipsis: The Tree of the Knowledge of Good and Evil (oryginalna gra oraz DLC bundle) za 25 złotych. Gra będzie dostępna w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim, portugalskim, rosyjskim, chińskim i polskim. Więcej informacji o grze: profil gry na FB.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama