DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Assassin’s Creed Origins oraz Monster Energy – ogłoszenie współpracy

Firma Ubisoft ogłosiła współpracę pomiędzy markami Assassin’s Creed Origins oraz Monster Energy, która umożliwi graczom dostęp do cyfrowej zawartości w najnowszej odsłonie kultowej serii, a takze wzięcia udziału w konkursach z licznymi nagrodami. Z okazji premiery gry, w dniu 27 października, do sklepów na całym świecie trafi 500 milionów puszek z napojem energetycznym Monster Energy, które zostaną przyozdobione wizerunkiem głównych bohaterów gry.

ME_AssassinsCreed_Final

Specjalna zawartość w grze

Od początku października do końca grudnia 2017 roku, gracze w Polsce będą mogli zakupić limitowane puszki dające dostęp do specjalnej zawarości w grze, którą będzie można odblokować na stronie www.assassinscreed.com/monsterenergy. Pojedyncze puszki napoju będą umożliwiać dostęp do surowców przydatnych w grze, takich jak żelazo, drewno, zwierzęce skóry czy waluty (drachmy).

Konkursy

Oprócz tego, garcze będą mogli uczestniczyć w specjalnych konkursach, w których nagrodami będą konsole Xbox One X, gry Assassin’s Creed Origins®, specjalne lodówki Monster Energy® oraz zestawy gadzetów i wysokiej jakości odziezy sygnowanej logiem Monster Energy®.


Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama