DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

ATGames wyda nowe gry spod własnej marki – Full of Stars i Laser Kitty Pow Pow

Warszawskie studio ATGames znane jest z wielokrotnie wyróżnianych tytułów, takich jak Another Case Solved i Puzzle Craft 2. Najnowsza gra stworzona przez ATGames, Full of Stars to kosmiczna opowieść o ratowaniu ludzkości, którą wyróżnia stylowa, zapadająca w pamięć oprawa audio-wizualna. Na festiwalu gier komputerowych Gamescom 2016 w Kolonii produkcja otrzymała tytuł najlepszej gry w prestiżowym konkursie Big Indie Pitch organizowanej przez specjalistyczny serwis Pocket Gamer. Full of Stars trafi w ręce graczy z urządzeniami iOS i Android w pierwszym kwartale 2017 roku.

unnamed

W tym samym okresie na App Store i Google Play Store pojawi się pierwszy tytuł dla którego ATGames pełni rolę wydawcy. Będzie to mobilna gra zręcznościowa Laser Kitty Pow Pow. Grę produkuje Bigger Cat Studio z Krakowa. Znajdziemy w niej kota o laserowych oczach, stawiającego dzielnie czoła hordom wojowników ninja, pełny absurdalnego humoru barwny świat i nietuzinkową, wciągającą rozgrywkę. ATGames zapowiada wydawanie 1-3 tytułów rocznie, za główne kryteria doboru stawiając sobie oryginalność prezentowanych pomysłów i wysoką jakość wykonania.

full_of_stars

 

Wierzymy w kształcenie młodych ludzi. Uczestniczymy jako wykładowcy w najważniejszych konferencjach w Polsce i zagranicą. Członkowie naszego zespołu są wykładowcami Game Dev School, a także pomagają w tworzeniu Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych na Politechnice Łódzkiej. Dzielimy się naszą wiedzą i spostrzeżeniami z szeroką publicznością. W tym roku ATGames dołączyło do Polskiego Stowarzyszenia Gier Komputerowych gdzie razem z takimi firmami jak między innymi CD Projekt, Techland, czy 11 bit studios zastanawiamy się nad kierunkiem, w jakim powinien podążać polski rynek twórców gier komputerowych.

Bartłomiej Rozbicki, szef studia ATGames

Reklama

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama