DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Aurelion Sol wkracza do akcji! – Czyli 130 bohater League of Legends.

league

24 Marca 2016 roku noc była wyjątkowo niespokojna, a na niebie nad Summoner’s Rift rozbłysły fajerwerki, które oznaczać mogły tylko jedno. Do puli już i tak pokaźnej liczby bohaterów League of Legends zawitał numer 130, czyli Aurelion Sol zwany również Architektem Gwiazd.

Na tę postać czekał chyba każdy gracz LoLa , a niektórzy nawet powątpiewali czy pierwotnie zwany Ao Shin w ogóle ujrzy światło dzienne, gdyż pierwszy udostępniony zwiastun jest datowany na końcówkę roku 2013.

Ao_Shin1_PL

Ludzie proszą, ludzie dostają.

Wiadomym jest fakt, iż gracze od dawien dawna prosili Riot aby w końcu w ich ukochanej grze pojawił się jakiś smok (nie wspominam nawet o skórce Dragon Master Swain, która chyba zniknęła bezpowrotnie) aż w końcu naszym oczom ukazał się ten oto bohater godny każdego mid lanera.

Reklama

Aurelion Sol to kolejna z legend przystosowana do środkowej linii, która w moim osobistym odczuciu prezentuje się naprawdę interesująco. W porównaniu do Ao Shin wyglądającego średnio zachęcająco, Architekt Gwiazd aktualnie przyciąga swoim nietuzinkowym stylem i dość oryginalnymi umiejętnościami.

image

Prezentacja bohatera na YouTube

 

Reklama

Niebiański smok wraz ze swoją premierą pojawił się w dwóch wydaniach, swoim oryginalnym jak i dostępna jest również do zakupienia skórka Ashen Lord w cenie 1350 RP.

AurelionSol_Splash_1

Czy i Wy jesteście gotowi podjąć się wyzwania i pomóc Aurelion Sol wyzwolić się z niewoli aby mógł wrócić na swoją ścieżkę kosmicznej wolności? Odpowiedzcie na to pytanie w komentarzach i zastanówmy się na ile jeszcze starczy wyobraźni aby każda kolejna postać była równie oryginalna co najnowszy bohater League of Legends.

Na końcu chciałbym jeszcze dodać, że wraz z patchem, w którym premierę miał Aurelion Sol, pojawił się również system skrzynek oraz kluczy, które gracze dostają za wbijanie poziomów swoim postaciom jak i granie wraz ze znajomymi. 

Reklama
Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

“Zesłany żołnierz wspiął się na Górę Targon aby uzyskać odkupienie, lecz odkrył swoje wyższe powołanie.” Nowy komiks związany z wejściem Tarica na szczyt Góry...

Reklama