DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Back 4 Blood Xbox Game Pass
Back 4 Blood Xbox Game Pass

Newsy

Back 4 Blood dostępna w ramach subskrybcji Xbox Game Pass

Back 4 Blood dostępna w ramach subskrybcji Xbox Game Pass. Już 12 października do biblioteki Xbox Game Pass trafi najnowsza produkcja Turtle Rock Studios.

Back 4 Blood dostępna w ramach subskrybcji Xbox Game Pass. Już 12 października do biblioteki Xbox Game Pass trafi najnowsza produkcja Turtle Rock Studios. Gra twórców Left 4 Dead będzie dostępna w dniu premiery na Xbox Series X|S, Xbox One oraz komputery z systemem Windows 10. Pobierz wstępnie już dziś.
Back 4 Blood Xbox Game Pass

Back 4 Blood dostępna w ramach subskrybcji Xbox Game Pass

O grze

Gra Back 4 Blood to klasyczny spadkobierca gier z serii Left 4 Dead.  Ten first-person shooter charakteryzuje się  się porywającą, dynamiczną rozgrywką w trybie współpracy. Historia Back 4 Blood toczy się tuż po wybuchu epidemii. Większość ludzkości została albo zabita, albo zainfekowana przez pasożytniczego Diabelskiego Robaka. Grupa weteranów apokalipsy zwanych Czyścicielami jest gotowa do walki o losy reszty ludzkości. Zebrała się, by stawić czoła zainfekowanym okropieństwom znanym jako Zarażeni i odzyskać świat.

Więcej o grze: Back 4 Blood – premiera, zwiastun, najważniejsze informacje

Wersja pudełkowa

Back 4 Blood będzie dostępna również w wersji pudełkowej na Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4 od 12 października 2021 roku.

Sprawdź również: Premierowy zwiastun Back 4 Blood

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama