DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Baptiste – 30. postać w Overwatch już na PST

Ten sanitariusz nie jest aniołem łaski. Przedstawiamy 30. bohatera w Overwatch, Baptiste’a – elitarnego sanitariusza uzbrojonego w arsenał eksperymentalnych urządzeń leczących. Baptiste pomaga utrzymać sojuszników przy życiu i potrafi radzić sobie z zagrożeniami nawet w najtrudniejszych warunkach. Bohater jest już dostępny na naszym publicznym serwerze testowym na PC. Poniżej nieco więcej informacji o jego historii i zdolnościach:Biografia

Prawdziwe dane: Jean-Baptiste Augustin
Wiek: 36 lat
Zajęcie: Sanitariusz
Baza operacyjna: Tortuga, Haiti (dawniej)
Przynależność: Koalicja Karaibska (dawniej), Szpon (dawniej)

Zdolności

Miotacz Biotyczny – ta broń Baptiste’a strzela seriami po trzy pociski i umożliwia graczom, którzy zapanują nad jej odrzutem i wykażą się celnością, zadawanie znacznych obrażeń wrogom. Służy również jako urządzenie medyczne i miota pociskami, które leczą sojuszników znajdujących się blisko miejsca trafienia.

Impuls Regeneracyjny – Baptiste aktywuje intensywny impuls regeneracyjny, który leczy jego i pobliskich sojuszników z upływem czasu.

Reklama

Pole Nieśmiertelności – Baptiste uruchamia urządzenie tworzące pole, które utrzymuje sojuszników przy życiu. Generator pola można zniszczyć.

Matryca Wzmacniająca (superzdolność) – Baptiste tworzy matrycę, która podwaja siłę przelatujących przez nią pocisków – zarówno tych zadających obrażenia wrogom, jak i leczących sojuszników.

Egzobuty (zdolność pasywna) – Baptiste może skoczyć wyżej, jeżeli najpierw przykucnie.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama