DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Battlefield 1 „Nie przejdą” – nowe informacje o dodatku

 

W pierwszym dodatku do gry Battlefield 1 pod tytułem „Nie przejdą”, armia francuska dołącza do krwawej walki w obronie swojej ojczyzny. Gracze mogą wziąć udział w największym szturmie czołgów francuskich Wielkiej Wojny, a także użyć nowego oręża i pojazdów wliczając w to kolejnego behemota, czołg Char C2. Trawione ogniem wzgórza Verdun, podziemia fortu Vaux, malownicze wiejskie tereny Soissons oraz mosty na rzece Aisne to kolejne sceny wojennego dramatu.

large.img

Odwiedź stronę Battlefield, gdzie dowiesz się więcej o nadchodzącym dodatku „Nie przejdą”, a także wyczekuj kolejnych informacji.

 

Reklama

Kup Przepustkę Premium do Battlefield 1 i uzyskaj wcześniejszy dostęp do nowych map z dodatków. Pierwszy z nich – „Nie przejdą” – ukaże się już w marcu 2017 roku.

Gra Battlefield 1 jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing) na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC.

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama