DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Battlefield V – Rozdział 1: Wstęp dostępny od jutra

Rozpocznij podróż po nowej mapie oraz zapoznaj się z pozostałymi aktualizacjami, które pojawią się w Battlefield V już 4 grudniaNasza podróż przez Teatry Wojny Battlefield V, rozpocznie się już jutro, 4 grudnia, wraz z wydaniem Rozdziału 1: Wstęp. W pierwszej dużej aktualizacji zawartości do gry, tematem przewodnim są czołgi. Począwszy od nowej Opowieści Wojennej, poprzez nową mapę dla wielu graczy stworzoną z myślą o walkach pancernych na nowych opcjach personalizacji pojazdów kończąc. Przypominamy, że w Battlefield V cała zawartość Teatrów Wojny jest udostępniana za darmo dla wszystkich graczy.
Najnowsza opowieść wojenna sadza gracza w fotelu dowódcy jednego z najbardziej przerażających czołgów II wojny światowej, Tygrysa I. Jako niemiecki dowódca prowadzący swój oddział, doświadczysz inwazji Dwunastej Grupy Armii USA przez niemiecką granicę. Podobnie jak w pozostałych Historiach Wojennych w grze, pokazujemy nieznaną i nieoczekiwaną stronę wojny.
Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama