DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Battlefield V z nową mapą Operacja Podziemie już 3 października!

Żołnierze Battlefield V powoływani są do walki na terenie ogarniętych wojną Niemiec.Jak ujawnił dziś rano DICE na oficjalnej stronie i w zwiastunie, wyczekana przez fanów mapa Operacja Podziemie zostanie oficjalnie uruchomiona 3 października.

Czerpiąc inspirację z mapy Operacja Metro z Battlefield 3 i Battlefield 4: Drugie uderzenie, Operacja Podziemie to wynik prawdziwej pasji projektowania. Mapa, na której toczy się intensywna walka, idealnie odzwierciedla rozdarte wojną niemieckie miasteczko – od placów zabaw, miejskie ulice i dziedzińce do wąskich tuneli niemieckiej kolei podziemnej z pociągami pasażerskimi i dostawczymi. Artyleryjski ogień panujący na powierzchni zatrzymał pociągi, przez co obie strony zmuszone są do poruszania po zamkniętej przestrzeni, aby wywalczyć przewagę.
Operacja Podziemie dostępna będzie w różnych trybach rozgrywki, w tym Przełamanie, Podbój,  Podbój Drużynowy, Zespołowy DM.
Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama