DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Beta trybu multiplayer Call of Duty: Black Ops 4 już dostępna na PlayStation 4

Pierwszy z dwóch weekendów testów beta rozpoczął się na PS4. Drugi weekend beta odbędzie się od 10 do 13 sierpnia na PS4, Xbox One oraz PC.

Od dziś długo oczekiwana prywatna beta trybu multiplayer Call of Duty: Black Ops 4 jest dostępna na całym świecie, najpierw na PlayStation 4. Gracze, którzy zamówili grę w przedsprzedaży u dystrybutorów uczestniczących w akcji, mogą już wkroczyć w pierwszy weekend testów rozgrywki wieloosobowej, trwający od teraz do poniedziałku, 6 sierpnia, do godziny 19:00. Uczestnicy prywatnej bety multiplayer zapoznają się z próbką tego, czego można się spodziewać po tym trybie w Call of Duty: Black Ops 4, zawierającym brudną, realistyczną walkę, a także zupełnie nowy poziom dostosowywania postaci i ekwipunku, taktyczne podejście do rozgrywki oraz szeroki wybór nowej broni, map oraz trybów – razem składające się na najbogatsze możliwe doświadczenie w stylu Black Ops. Prywatna beta trybu multiplayer to ważny test systemów gry w warunkach obciążenia na dużą skalę, przez co służy jako kluczowy moment procesu jej tworzenia, dostarczając danych w czasie rzeczywistym i informacji zwrotnej od graczy przed premierą gry zaplanowaną na 12 października

Harmonogram bety trybu multiplayer z podziałem na dwa weekendy prezentuje się następująco:

  • Pierwszy weekend bety multiplayer: 
    • Piątek, 3 sierpnia, 19:00 CEST – poniedziałek, 6 sierpnia, 19:00 CEST (tylko PlayStation 4)
  • Drugi weekend bety multiplayer: 
    • Piątek, 10 sierpnia, 19:00 CEST – poniedziałek, 13 sierpnia, 19:00 CEST (PlayStation 4, Xbox One, PC)
    • Sobota, 11 sierpnia, 19:00 CEST – poniedziałek, 13 sierpnia, 19:00 CEST (otwarta beta dostępna wyłącznie na PC)
Prywatna beta trybu multiplayer Call of Duty: Black Ops 4 daje dostęp do sześciu map, kilku trybów gry łącznie z całkowicie nowym trybem Kontroli oraz okazję do wcielenia się w jednego z 10 specjalistów. Zawartość dostępna podczas testów beta prezentuje tylko cześć tego, co otrzymają gracze w trybie multiplayer w momencie premiery 12 października. W Black Ops 4 każdy ze specjalistów ma własną, unikatową broń, ekwipunek oraz styl gry. Gracze mogą być silni radząc sobie na polu bitwy samodzielnie lub dewastować wroga pracując jako drużyna. Beta to także powrót ikonicznego systemu Pick 10 wraz z serią innowacji w używaniu broni, przebiegu starć oraz regeneracji zdrowia. Gracze zyskają okazję do strategicznego planowania wraz ze swoją ekipą dzięki taktycznej grze drużynowej, odkrywając w międzyczasie niecodzienne i niezwykle skuteczne sposoby na łączenie umiejętności specjalistów i dominację nad przeciwnikiem.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama