DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Beyond Contract

Newsy

BEYOND CONTACT STARTUJE WE WCZESNYM DOSTĘPIE!

Firmy Koch Media i Playcorp ogłosiły dziś premierę gry Beyond Contact. Nowa gra surwiwalowa na PC startuje we Wczesnym Dostępie na platformie Steam już dziś i będzie obsługiwana na żywo, z naciskiem na wkład graczy w rozwój.

Beyond Contact to ogromna gra surwiwalowa, której grafika i styl czerpią inspirację z pulpowych komiksów science fiction, moralnych dylematów współczesnych filmów fantastyczno-naukowych oraz bezkompromisowych klasyków z gatunku gier surwiwalowych. Gra oferuje eksplorację i odkrycia, rozbudowany system badań i wytwarzania przedmiotów, intuicyjną rozbudowę bazy i systemów obronnych, rolnictwo i hodowlę stworzeń, zadania fabularne mające na celu ratowanie mieszkańców planety i dość flory, fauny oraz ekstremalnych zjawisk pogodowych i zagrożeń środowiskowych, by nawet najtwardszych graczy zabić po tysiąckroć.

Cechy gry Beyond Contact:
  • Dynamiczny silnik 3D – Dynamicznie różnorodny, pełen detali i niewątpliwie zabójczy świat, skonstruowany i wspierany dzięki Unity.
  • Świat przyszłości – Wykorzystajcie sprzęt, uzbrojenie i kombinezony ochronne Korpusu Kosmicznego, by eksplorować różnorodne przestrzenie obcego świata, odkrywać niesamowite stworzenia i niecodzienne rośliny, a na koniec stanąć oko w oko z pradawną cywilizacją Ketern.
  • Szeroki wachlarz badań i przedmiotów do wytwarzania – Skanujcie, zbierajcie, wydobywajcie i wyszukujcie egzotyczne materiały oraz wykorzystujcie różnorodne i satysfakcjonujące możliwości badawcze oraz wytwórcze, by poradzić sobie na umierającej planecie i w starciu z agresywnymi formami życia.
  • Intuicyjny system rozbudowy bazy i sieci zasilania – Budujcie i rozszerzajcie swoją bazę, a także jej brońcie, w pełni wykorzystując potencjał wyjątkowego systemu zasilania.
  • Fabularne zadania i postacie z różnych obcych frakcji – Współpracujcie z obcymi cywilizacjami, odkrywajcie zaginione technologie i ujawnijcie prawdę o źródle problemów planety, by pomóc jej mieszkańcom.

Studio developerskie PlayCorp zostało założone przez inżynierów z naturalną motywacją i pasją do najnowocześniejszych technologii, co doprowadziło do lat badań i rozwoju, aby określić i zrealizować wizję PlayCorp. Beyond Contact jest urzeczywistnieniem ich pasji z naciskiem na takie tematy, jak odpowiedzialność wobec społeczeństwa i środowiska.

Chris Mosley, CEO Playcorp, skomentował: “Beyond Contact to optymistyczna wizja przyszłości. Jest wyobrażeniem o tym, jak ludzkość kwitnie, a nawet pomaga przetrwać innym gatunkom, ponieważ różnorodność to klucz do rozwoju. Połączenie gry surwiwalowej i fabuły stworzyło wiele unikalnych wyzwań, z niektórymi z nich nadal się zmagamy. Połączenie tego wszystkiego z trybem wieloosobowej kooperacji, gdzie gracze muszą ze sobą współpracować, jest kolejnym dużym wyzwaniem przed premierą pełnej wersji na początku przyszłego roku. Mamy teraz platformę, którą możemy wykorzystać do realizacji wszystkich naszych marzeń związanych z grą, kontynuując uzupełnianie i poszerzanie świata Beyond Contact i Korpusu Kosmicznego.”

Gra Beyond Contact jest tworzona przede wszystkim z naciskiem na graczy. We współpracy z Koch Media, developer Playcorp jest zdeterminowany, aby zachować przejrzystość wobec interesariuszy społeczności i wczesnych użytkowników, tworząc tytuł, z którego gracze będą naprawdę dumni. Pomysły na nowe funkcje, narzędzia do głosowania i zgłaszania błędów przez społeczność będą filarami dla obszernego planu na zawartość we Wczesnym Dostępie w ciągu najbliższych sześciu miesięcy i później.

Reklama

Koch Media i Bloober Team znowu w jednej drużynie!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama