DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Bezpłatna aktualizacja Wild Appalachia już dostępna!

W dniu dzisiejszym zadebiutowała pierwsza partia zawartości z cyklu Wild Appalachia. Ta bezpłatna aktualizacja dodaje do Fallouta 76 serię nowych zadań, nowe funkcje, wydarzenia, systemy rzemieślnicze i inne elementy. Gracze mogą już teraz rozpocząć zupełnie nowe zadanie, dzięki któremu nauczą się wytwarzać przepyszne napitki pomagające (a czasem przeszkadzające) im w zmierzeniu się z okropieństwami Appalachów.Oto elementy, których mogą się spodziewać gracze w Wild Appalachia:

  • Nowe funkcje warzenia i destylacji
  • Nowe wydarzenie sezonowe – Parada Fasnacht
  • Tryb przetrwania
  • Nowe funkcje C.A.M.P. – dekorowanie C.A.M.P., sprzedaż pomiędzy graczami, działający aparat fotograficzny
  • Legendarni handlarze i przetwarzanie
  • Nowe zadania: „Straszna Strzyża!” i „Zawsze Wzwyż”

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.