DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Biomutant PS5
Biomutant PS5

Newsy

Tak wygląda Biomutant na PlayStation 5 i Xbox Series X!

Experiment 101 i THQ Nordic opublikowały dzisiaj nieedytowane nagrania z rozgrywki z gry Biomutant na PlayStation 5 i Xbox Series X.Krótki komentarz do powyższych filmów:
  • Gra działa na PlayStation 5 z natywną rozdzielczością 1080p przy 60 klatkach na sekundę przeskalowaną do 4K z dynamicznym skalowaniem rozdzielczości
  • Gra działa na Xbox Series X w natywnej rozdzielczości 4k przy 60 klatkach na sekundę z dynamicznym skalowaniem rozdzielczości

Dodatkowa uwaga dotycząca materiału z PlayStation 5:


Powyższe wideo zostało przechwycone na konsumenckiej wersji konsoli PlayStation 5. W tej wersji opcja natywnej rozdzielczości 4K na PlayStation została dezaktywowana ze względu na stabilność i wydajność. To, co widzisz w materiale, to rozdzielczość 1080p przy 60 klatkach na sekundę przeskalowana do 4K. Gra w obecnej formie nie będzie natywnym doświadczeniem next-genowym. Więcej informacji na ten temat podamy jednak wkrótce!


Gra Biomutant ukaże się w aż trzech edycjach (Standardowej, Kolekcjonerskiej oraz Atomowej) w pełnej polskiej oraz angielskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i PC.


Sprawdź również!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama